Донбас

00:24
У Донецьку 18 грудня стартував автопробіг по всій області на підтримку Євромайдану. Колона автомобілів, прикрашених державними прапорами України і прапорами Євросоюзу, вирушила від донецького Євромайдану (площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку).
14:08
Господарський суд Луганської області повністю задовольнив позовні вимоги підприємців Центрального ринку до Луганської міської ради та її виконкому, і повернув позивачам їх робочі місця на ринку, які у торговців забрали керівники міста і депутати. После этого луганчане неоднократно пикетировали сессии горсовета и требовали дать им возможность торговать на прежнем месте. Компромисса достичь не удалось и вопрос пришлось решать в судебном порядке.
13:13
16 грудня 2013 р. у Донецьку відбулася прес-конференція представників Донецької обласної організації ВГО «Комітету виборців України». Були презентовані проміжні результати правозахисного проекту «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».
15:29
Сьогодні суд Ілічівського району Маріуполя підтримав державне звинувачення: школярки-підлітки, які знущалися над іншою дівчиною, душили її шарфом, принижували та відбирали гроші, засуджені до трьох років позбавлення волі. Дівчатам, яким виповнилося по 16 років, доведеться наступні три роки провести у спеціальному закладі для неповнолітніх. Іншу, 14-річну дівчину, віддали на поруки матері. позбавлення волі.
17:36
Затримок по виплатах заробітної плати на шахтах Донецької області через масові мітинги в країні немає. Про це заявив голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький.
20:18
Сьогодні вже традиційно на луганський Євромайдан прийшли не лише представники опозиційних сил, але й позапартійна молодь, студенти та просто небайдужі городяни. За різними підрахунками учасників акції було від 300 до 500, серед них - члени "Батьківщини", "Свободи", " Громадянської позиції".
18:32
Луганський міський голова Сергій Кравченко пропонує землякам у вихідні дні поїхати до Києва, щоб підтримати чинну законну владу. При цьому мерія стверджує, що луганчани, які побажають висловити в столиці свою принципову позицію, грошей за це не отримають. Про це кореспонденту CXID.info повідомили по телефону, вказаному мером Луганська.
18:35
За словами педагогів, їм запропонували написати заяви на відпочинок в грудні за свій рахунок.
14:38
Вчора в Луганську організували Форум депутатів рад усіх рівнів та громадськості Луганської області. Форум зібрав, за словами депутата Луганської облради Родіона Мірошника, понад 3,5 тис. людей. «В форумі взяли участь представники депутатів від селищної ради до обласної ради і депутатів Верховної Ради. Є ряд делегацій з Харківської і Донецької областей», - повідомив Р. Мірошник.
08:08
Донбаські фермери зібрали 1 тонну м'яса і 1,5 тонну овочів для Євромайдану - про це повідомив у стінах Київради керівник секретаріату депутатської фракції ВО "Свобода" у Верховній Раді Сергій Рудик.