Донбас

07:58
У Донбасі згадають жертв Голодомору. 23 листопада 2013 року в Донецьку відбудуться заходи вшанування пам'яті жертв штучного голоду, створеного в Україні комуністичною владою.
00:46
Відео знімали і транслювали он-лайн зі звичайної трикімнатної квартири в старому будинку. Організатором порносайту виявився 24-річний приватний підприємець.
17:15
21 листопада суд у Петербурзі випустив під заставу кока судна "Arctic Sunrise" громадянина України Руслана Якушева. Про це повідомили представники власника судна - міжнародної екологічної організації "Greenpeace" в офіційному мікроблозі організації в Twitter.
14:33
У листопаді поточного року підприємці Луганщини сплатили 390 млн. грн. єдиного соціального внеску (ЄСВ). Про це повідомили в Головному управлінні Міністерства доходів у Луганській області.
14:14
18 листопада 2013 в приміщенні Державного архіву Луганської області відкрилась документальна виставка «Голодомор 1932-1933 рр. - на Луганщині». Виставка складається з листів вищих органів влади Компартії України, постанов Донецького обкому Компартії України, що відбивають хід збору врожаю в 1932-1933 роках, книги реєстрації записів актів громадянського стану про смерть по Старобільському району за 1933 рік, з вказівками причин смерті: «голодна хвороба», «голодна смерть»; газет «Більшовіцькій штурм», «Червоній ударник», «Червоній колгоспник», «Степова комуна» за 1932 рік про збір врожаю, плани посіву на 1933 рік.
00:34
З ініціативи Всеукраїнського комітету захисту української мови на Донецьк поширився проект «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською». Перше заняття має відбутись якраз у середу, 20 листопада, за адресою бульвар Шкільний, 15. Записатись на курси в Донецьку можна за телефоном (050) 923-97-45.
20:22
ПАТ "Артемівський машинобудівний завод "ВІСТЕК" відомий як великий виробник електродів для зварювання, дротів, інструментів, ланцюгів для гірничої промисловості. Але це підприємство першим на Донеччині вийшло за межі творення виключно матеріального і започаткувало виробництво "духовне".
09:38
У день, коли будь-яка країна входить до ЄС або в асоціацію з ЄС, нічого не змінюється. Після цього дня на країну чекають кілька років важкої роботи. Таку думку висловив 18 листопада Генеральний консул Республіки Польща у м. Донецьк Якуб Волонсевіч.
11:05
Громадські організації Донецької області відмовились від коштів місцевого бюджету. Коаліція ГО (за теперішньою офіційною термінологією вони називаються "інститути громадянського суспільства") жорстко розкритикувала програму сприяння розвитку громадянського суспільства, схвалену Донецькою обласною радою.
23:47
Портал NGO.DONETSK.UA оголошує набір до школи нових медіа та інтернет-журналістики «Громадянська еволюція». Програмою школи передбачено проведення серії одноденних чи дводенних тренінгів з теоретичними і практичними блоками, а також домашнім завданням. Навчання відбуватиметься впродовж грудня 2013 року та січня 2014 року по суботах та/або неділях.