Донбас

00:57
7 грудня об 11:00 на території Донецького фонду «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив» відбудеться конференція TEDxDonetsk. Цього разу спікерів з усієї України об’єднає тема руху - motion.
08:47
У Луганську на зустрічі «Віртуальний навчальний заклад: обмін досвідом створення сайту» вчителі презентували нові сайти своїх навчальних закладів. За два місяці школам вдалося створити нові сайти або запровадити значні зміни на діючих. В зустрічі брали участь вчителі семи навчальних закладів з сіл та малих промислових міст Луганської, Донецької та Харківської областей.
14:09
У середу 4 грудня біля пам'ятника Тарасу Шевченку о 18.00 знову почнеться Євромайдан. Про це повідомили активісти Оргкомітету «Євромайдан-Луганськ» на своїх сторінках в соціальних мережах.
13:04
Біля пам'ятника Т. Шевченку відбувся нечисленний, але яскравий і пристрасний мітинг краматорців на підтримку вимог національного Євромайдану. Акція розпочалась стихійно зусиллями невеликої групи небайдужих городян, які закликали перехожих підтримати протести в Києві.
18:42
В Маріуполі на площі біля пам'ятника Леніну відбулась мирна акція протесту проти дій «Беркута» під час кривавого розгону київського Євромайдану .
14:29
Сьогодні на Саміті східного партнерства у Вільнюсі Україна провалила підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Про це з місця подій спеціально для Порталу NGO.DONETSK.UA. повідомив Сергій Ткаченко, голова правління Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України", який перебуває у Вільнюсі на Форумі громадянського суспільства Східного Партнерства від України.
14:25
Ікона "Христос Вседержитель" виставлена в Свято-Володимирському кафедральному соборі за благословенням архієпископа Луганського та Алчевського Митрофана. Все охочі можуть побачити її до 1 грудня.
00:39
У рамках проекту «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською» 27 листопада заслужений працівник культури України Сашко Лірник зустрінеться з мешканцями Луганська.
15:38
Мер Лук'янченко не схвалює рішень деяких органів місцевого самоврядування Західної України про підтримку підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. "Я просто вам нагадаю 2005 рік, коли тільки проходила в Луганській області, ви знаєте в якому місті, без заяв, без нічого, тільки проходила нарада - з'їзд проходив і було заведено скільки кримінальних справ. Тому я не можу коментувати це", - сказав він.
07:18
Вчора в Донецьку на мітинг підтримки євроінтеграції біля пам'ятнику Т. Шевченку зібралося близько 200-250 людей. Учасники мітингу вимагали повернення до переговорного процесу щодо підписання Угоди з ЄС.