Донбас

13:13
16 грудня 2013 р. у Донецьку відбулася прес-конференція представників Донецької обласної організації ВГО «Комітету виборців України». Були презентовані проміжні результати правозахисного проекту «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».
15:29
Сьогодні суд Ілічівського району Маріуполя підтримав державне звинувачення: школярки-підлітки, які знущалися над іншою дівчиною, душили її шарфом, принижували та відбирали гроші, засуджені до трьох років позбавлення волі. Дівчатам, яким виповнилося по 16 років, доведеться наступні три роки провести у спеціальному закладі для неповнолітніх. Іншу, 14-річну дівчину, віддали на поруки матері. позбавлення волі.
17:36
Затримок по виплатах заробітної плати на шахтах Донецької області через масові мітинги в країні немає. Про це заявив голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький.
20:18
Сьогодні вже традиційно на луганський Євромайдан прийшли не лише представники опозиційних сил, але й позапартійна молодь, студенти та просто небайдужі городяни. За різними підрахунками учасників акції було від 300 до 500, серед них - члени "Батьківщини", "Свободи", " Громадянської позиції".
18:32
Луганський міський голова Сергій Кравченко пропонує землякам у вихідні дні поїхати до Києва, щоб підтримати чинну законну владу. При цьому мерія стверджує, що луганчани, які побажають висловити в столиці свою принципову позицію, грошей за це не отримають. Про це кореспонденту CXID.info повідомили по телефону, вказаному мером Луганська.
18:35
За словами педагогів, їм запропонували написати заяви на відпочинок в грудні за свій рахунок.
14:38
Вчора в Луганську організували Форум депутатів рад усіх рівнів та громадськості Луганської області. Форум зібрав, за словами депутата Луганської облради Родіона Мірошника, понад 3,5 тис. людей. «В форумі взяли участь представники депутатів від селищної ради до обласної ради і депутатів Верховної Ради. Є ряд делегацій з Харківської і Донецької областей», - повідомив Р. Мірошник.
08:08
Донбаські фермери зібрали 1 тонну м'яса і 1,5 тонну овочів для Євромайдану - про це повідомив у стінах Київради керівник секретаріату депутатської фракції ВО "Свобода" у Верховній Раді Сергій Рудик.
13:13
Учасники автопробігу - представники «Батьківщини», «Свободи», Радикальної партії Олега Ляшка збиралися навпроти будівлі Луганської обласної адміністрації, неподалік від пам'ятника Тарасу Шевченку. Автопробіг використав прапори лише України та Євросоюзу. Біля одного автомобіля учасник акції почав розгортати партійний прапор «Свободи», але дуже скоро його згорнув. Таким чином , автопробіг стартував без партійних прапорів.
18:56
За день до погрому на Євромайдані міністерство Захарченка заплатило панамському офшору чергові бюджетні мільйони. 29 листопада Міністерство внутрішніх справ України уклало угоду з донецьким ТОВ «АМІ» на закупівлю послуг впровадження системи електронного документообігу в апараті МВС України та супутнього обладнання. Вартість угоди складає 14,79 млн грн.