Донбас

13:25
У Донецьку кільканадцять «тітушок» вчинили напад на громадських активістів.
18:32
Донські козаки Луганського округу понаписували листи до президентів. Одні - до чужого, інші - до Януковича. Зараз з'ясовують, чий адресат кращий.
00:08
Ці люди чергують на кожному великому перехресті, ходять по ринкам, вокзалам і офісам. Скриньки для збору коштів стоять у Донецьку практично в кожному магазині.
16:11
На Донеччині жителям області роздають «паспорти» мертвої республіки. Така дивна акція ведеться у рамках 96-ї річниці з дня заснування Донецько-Криворізької республіки.
07:07
Луганчани провели фотовиставку присвячену Майдану – «Майдан – погляд з Луганська».
20:57
«Коктейлем Молотова» спробували невідомі зашкодити керівнику Старобільської районної організації ВО "Свобода" Олександру Парамонову.
16:39
Організовано доправлені на мітинг опозиції "шахтарі" завадили навіть виступити народному депутату Олександрі Кужель.
16:15
На Луганщині влада не вважає своїх опонентів повноправними громадянами. Нехтуючи законами, вона не допускає опозицію в ефір державного телеканалу, який утримується всіма платниками податків, а не лише регіоналами.
10:50
Що робити, коли депутат і виборці не можуть знайти порозуміння? На Луганщині жителі обласного центру воюють з власним вибором, точніше – своїм народним обранцем від 2010 року Олександром Ковальовим.
11:05
Керівництво комунальників східних регіонів країни зовсім не цікавлять погодні умови. Колективи комунальних служб за командою регіональної влади поринули у політичні події, якими останні місяці живе країна. Кинувши лопати та ломи, більше 1000 працівників жилкомсервісу та «Маріупольтепломереж» вирушили на… столичний Антимайдан!