Донбас

11:05
Громадські організації Донецької області відмовились від коштів місцевого бюджету. Коаліція ГО (за теперішньою офіційною термінологією вони називаються "інститути громадянського суспільства") жорстко розкритикувала програму сприяння розвитку громадянського суспільства, схвалену Донецькою обласною радою.
23:47
Портал NGO.DONETSK.UA оголошує набір до школи нових медіа та інтернет-журналістики «Громадянська еволюція». Програмою школи передбачено проведення серії одноденних чи дводенних тренінгів з теоретичними і практичними блоками, а також домашнім завданням. Навчання відбуватиметься впродовж грудня 2013 року та січня 2014 року по суботах та/або неділях.
16:24
Постановка опери "Летючий Голландець", приурочена до 200-річчя від дня народження її автора – композитора Ріхарда Вагнера (22.05.1813 - 13.02. 1883). Це масштабний українсько-німецький культурний проект, у якому працюють постановники та виконавці з України, Німеччини, Австрії, Росії. Режисер-постановник – Мара Курочка (Німеччина). Вперше твір Вагнера в оперному театрі України виконується за оригінальною партитурою німецькою мовою.
19:09
У Луганську до Дня працівників радіо, телебачення і зв'язку відкрили оновлений музей електрозв’язку [- відзначається 16 листопада]. Він розміщується у приміщенні обласної філії компанії "Укртелеком". У травні 2014-го виповниться 110 років з того часу, як в Луганську відкрилася перша телефонна станція. Тоді в місті нараховувалося 232 телефонних номерів.
17:31
Сьогодні Донецька обласна рада прийняла рішення про проведення в 2014 році обласного конкурсу «Кращий у сфері журналістики». На це в бюджеті Донеччини наступного року планують витратити 180 тис. грн.
17:24
Про це розповів селищний голова селища Сєверний, підпорядкованого міський раді Краснодона Віктор Чучко [у цьому селищі розташований місцевий пункт пропуску "Сєверний — Донецьк" на кордоні з Росією].
17:29
15 листопада 2013 року в Донецьку відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Європейська перспектива України та візова політика країн ЄС: виклики і можливості», організована Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу за сприяння Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
12:39
У Луганській області знизилося число школярів, які навчаються українською мовою. Такі дані були отримані за підсумками аналітичного огляду " Становище української мови в Україні в 2013 році", оприлюдненого рухом " Простір свободи". Огляд ґрунтується на даних державної статистики, соціології, а також власних моніторингових дослідженнях, виконаних волонтерами у всіх регіонах України.
22:19
Наприкінці тижня Донецьк відвідав голова політичної партії "Демократичний альянс" Василь Гацько, у нього були заплановані зустрічі з місцевими журналістами. Проте, лідер опозиційної партії стикнувся із погрозами від невідомих.
01:03
Цього тижня на базі притулку Донецького міського благодійного фонду «Піф» відкрили один з кращих в Україні притулків для бездомних собак. На церемонії відкриття були присутні донецький міський голова Олександр Лук'янченко і директор Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Анатолій Заболотний. З 2011 року в Донецьку реалізується програма «Безпечне місто для людей і тварин» спільно з Фондом Р. Ахметова, яку вважають чудовим зразком приватно-державного партнерства, спрямованого на розв'язання непростої проблеми безпритульних собак.