Донбас

19:25
Сьогодні в центрі Луганська місцева організація " Русское православное собрание" провела хресний хід, присвячене формально духовному єднанню Росії, України та Білорусі. Розпочалась хода з гасел проти вступу України до Європейського союзу. Схоже, що ініціатори цієї прогулянки, як власне і керівництво Євросоюзу, ще не поінформовані, що Україну до нього ніхто наразі й не приймає.
17:12
У Горлівці - місті обласного значення Донеччини з населенням чверть мільйона жителів на пожертви пересічних мусульман буде побудована соборна мечеть. Вже визначено місце, де розташують культову споруду - на вулиці Горького в Центрально-Міському районі.
07:49
Співробітники Управління карного розшуку ГУ МВС України у Луганській області під час перевірки оперативної інформації встановили, що в Луганську та області діє злочинна група, яка збуває наркотичний засіб - «Метадон».
14:54
1 листопада у Донецьку під час показу документального альманаху "Відкритий доступ" невідомі розлили смердючу рідину, через що глядачів довелося вивести з зали. За словами свідків, біля калюжі з неприємною рідиною сидів чоловік, який саме за кілька хвилин після початку показу залишив приміщення.
10:42
Пройшов рік, як почалась мовна вакханалія в Україні. На третій хвилині сесійного дня Верховної Ради України попереднього скликання у першому читанні без будь-якого обговорення, з грубими порушеннями регламенту було проголосовано антидержавний і антиукраїнський «закон» Ківалова-Колесніченка під назвою «Про засади мовної політики». Від цього «закону» відхрестився не тільки профільний комітет, експертні юридичний та інші комітети, вищі навчальні заклади, академічні мовознавчі організації, але й більша частина української громадськості.
16:57
У Донецькій міській раді обговорювалися результати дослідження Всеукраїнського Індексу публічності місцевого самоврядування. За його результатами публічність Донецької міськради оцінили на рівні 55 %, це - 4 місце з 11. Внаслідок чого Донецьк був віднесений до групи міст з низьким рівнем публічності.
18:42
Служителі Української православної церкви Московського патріархату нацькували чиновників і міліціонерів на перевірку до будинку священника УПЦ Київського патріархату Андрія Чуя. Той проживає в Пролетарському районі Донецька і нещодавно на одній з будівель на своїй земельній ділянці встановив хрест, чим надзвичайно збудив "монополістів на справжнє християнство" з УПЦ МП. Про це «Новостям Донбасса» повідомив А. Чуй.
01:01
В березні 2013 року на Міжнародному фестивалі з прав людини Docudays UA в Києві відбулася світова прем'єра документального фільму-альманаху «Відкритий доступ». Події, зображені в альманасі, розгортаються після набрання чинності Законом України «Про доступ до публічної інформації». Це - хроніки становлення громадянського суспільства, а також історії з життя самих героїв.
13:05
26 жовтня гурт «Скрябін» виступив з концертом у Донецьку, де презентував публіці свій новий альбом. Перед концертом лідер гурту Кузьма (Андрій Кузьменко) висловив свою думку щодо можливого в майбутньому вступу України до Європейського Союзу.
00:15
На початку жовтня Донецький національний технічний університет за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Міське будівництво» на побудову Інформаційно-бібліотечного центру ДонНТУ вартістю 7,74 млн. грн.