18 червня 2015

17:02
Таке рішення ухвалено Дніпропетровською міськрадою після звернення співробітників департаменту споживчого ринку. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
16:21
Питання про договір з керівником «Віртуозів Слобожанщини» вирішать наступного разу на черговому пленарному засіданні сесії облради. Таку новину повідав журналістам Чернов, голова облради.
15:32
Затриманих бійців роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», підозрюваних в жорстоких згвалтуваннях, викраденнях і тортурах місцевих жителів, везуть в Київ.
14:42
Єдиний на всю Східну Україну дошкільний заклад для дітей з серйозними вадами зору можуть закрити.
14:12
Нацбанк закріпив офіційний курс гривні. Про це повідомляє офіційний сайт установи.
12:30
У Харкові знову не вистачає гемодіалізу. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан.
12:20
«Зніміть з посади Носатюк», «Свавіллю директора стоп», «Ми проти директора Носатюк» - з такими плакатами вийшли на пікет учителі і батьки дітей харківської школи № 67.
11:49
На Харківщині цього тижня під потяги потрапило двоє людей. Про це повідали журналістам представники прес-служби МВС на Південній залізниці.
11:00
Працівники Харківського зоопарку хочуть допомогти сім'ям колег з Тбілісі, загиблих в результаті повені. Про це журналістам розповів директор зоопарку Олексій Григор'єв.
10:35
Музиканти з «Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» («Віртуози Слобожанщини») намагалися врятувати свого керівника.