Харкiв

16:22
Етап подання документів завершився, але абітурієнти, які хочуть змінити обрані предмети, або допустили помилки під час написання заяв мають ще 20 днів для вирішення цих питань.
12:55
Робоча група з напрацювань пропозицій щодо адміністративної реформи пропонує залишити в областях, які прийматимуть наступного року матчі Євро-2012 окремого заступника губернатора з питань підготовки до чемпіонату..
20:54
У невеличкій кімнаті в приміщенні Держпрому щопонеділка збираються члени Братства, власне, українських Ветеранів. Вони обговорюють останні українські новини, висловлюють свої думки щодо української мови, культури і державності.
14:01
Міжнародна федерація журналістів (IFJ) та Європейська федерація журналістів закликала українську владу змінити слідчих у справі розслідування зникнення харківського журналіста Василя Климентьєва.
00:43
Торік у Харкові було знищено, за офіційними даними, 3000 дерев. У попередні роки стільки вирубували приблизно за 3-4 роки. Захисники довкілля готують звернення до Генпрокуратури, підозрюючи існування прихованого бізнесу.
18:29
Нині холодну морозну погоду на територію України приніс Сибірський антициклон. Водночас із Туреччини іде південний циклон теплого повітря, тому найближчим часом очікується переміщення повітряних мас. Швидкість вітру на вихідних сягатиме 15-20 метрів на секунду.
17:49
Пільговики цієї категорії протестують проти скасування низки пільг та зменшення соціальних виплат. Нині в Харківській області мешкає 30 тис. чорнобильців, 12 тис. афганців та 3,5 тис. учасників локальних бойових дій.
17:08
У 40% хворих, які пройшли медичне обстеження, виявлено штам каліфорнійського грипу. Певну небезпеку для мешканців знову становить і минулорічний грип НN(1).
16:18
Над створенням бренда Харкова працюють соціологи, політологи, історики, економісти та всі небайдужі до майбутнього нашого міста люди. Читайте пропозиції фахівців і долучайтесь до справи.
11:37
Серед українських проектів найпомітнішими є енергозберігаючі системи кримських, дніпропетровських та харківських конструкторів, серед закордонних – прилади з США.