Харкiв

02:53
Харківський національний університет ім. В.Каразина (ХНУ) увійшов до трійки кращих українських університетів міжнародного рейтингу "Ranking Web of World Universities(Webometrics) ".
07:40
У погоні за високим врожаєм фермери безконтрольно обприскують посіви з літаків, одночасно знищуючи сотні тисяч цінних комах. Українські пасічники практично беззахисні.
02:37
Російський бізнесмен тримав у рабстві більше півсотні мешканців Куп'янська. Люди самі приїхали до Росії, спокусившись на оголошення у центрі зайнятості, в якому пропонувалися сезонні роботи.
14:17
До Дня Незалежності України історичній частині Харкова планується відкрити меморіальну дошку Івану Франку.
01:51
Таким заходом організатори хочуть увічнити пам'ять і популяризувати кінематографічну спадщину українського кінорежисера, кінооператора, сценариста, суспільно-політичного діяча Ю.Іллєнка.
01:32
Учасники програми регіонального обміну Міжнародного республіканського інституту (IRI) з АР Крим зустрілися у Харкові з представниками громадських організацій, політичних партій та інших об'єднань.
01:05
Представники профспілки підприємців Харкова вчора, 2 серпня, біля Харківського облуправління міліції (вул. Раднаркомівська, 5) провели акцію протесту проти міліцейського свавілля. В акції взяли участь понад 60 осіб.
00:39
Водії, кондуктора та інші небайдужі люди вийшли на Майдан Свободи вимагати платню для працівників цієї галузі. Наразі, заборгованість з виплат сягає більше двох місяців.
22:28
Сьогодні, о пів на сьому вечора, муніципальна охорона завдала тілесних ушкоджень п’ятьом юнакам, які протягом дня перешкоджали вирубці дерев. Дещо раніше важкі тілесні ушкодження отримав Андрій Цуканов. Наразі, двоє юнаків перебувають у 4-й лікарні невідкладної медичної допомоги.
12:50
В історії лозівського централізованого гарячого водопостачання остаточно поставили крапку. На сесії Лозівської міської ради, яка відбулася у минулу п’ятницю, депутати дозволили комунальникам демонтувати внутрішньоквартальні мережі.