Харкiв

19:11
Виставка еротичних картин оголених жінок триває в галереї "Маестро". Поспішайте побачити всю красу незаангажовану цензурою. Усе зображено дуже чітко, і причому не саме обличчя, а повністю все тіло, з усіма його принадами. Поспішайте, вхід вільний.
11:04
У ці святкові вихідні, Майдан Свободи прикрашали величезні писанки, біля яких годинами позували перед камерами наші харків’яни, фотографуючи не лише себе, а й своїх близьких. Це дійство викликало захоплення в людей усіх вікових груп, незалежно від їх настроїв та релігійних поглядів.
14:23
2 квітня о 21.30 розпочався прямий ефір телешоу «Шустер Live», трансляція йшла на всеукраїнському каналі. О 23 годині до студії завітав Міністр освіти і науки України Табачник Д.В. та почалась розмова «Страсті по Табачнику». У розмові з Міністром мали змогу прийняти такі міста як Харків, Київ та Львів. Дуже велика кількість громадян зібралась у Харкові, близько 200 осіб! Але у Києві та Львові зібралось десь 20 громадян, у кожному місті.
19:50
Україні необхідний вступ до НАТО, але значна частина нашого суспільства погано поінформована про природу організаційні засади, завдання і суть діяльности Альянсу, Це пояснюється тим, що в період протистояння соціалістичного табору країнам західної демократії, совєтський уряд, КПСС та їхній пропагандивний апарат приховували правдиву інформацію від народу і нав'язували думку про ворожість НАТО.
15:27
Це робиться спеціально, це робиться владою. Я прожила життя при Сталіні, і під час війни і після, але такого психозу не бачила. Нині це повертається, щоб виправдати насилля над людьми і беззаконня, це все путінські справи. Тому я з ненавистю та обуренням чую все це. Яким треба бути байдужим до своєї країни, щоб навіть не знати її історії.
13:03
Дорогі браття і сестри! Христос воскрес! Патріарх Київський і всієї України Філарет надіслав нам Пасхальне послання.
12:00
3 квітня українська громада відзначатиме 92 річницю від дня народження українського письменника Олеся Гончара. Він правдиво зображував події Другої Світової війни, але водночас створив найсвітліші людські образи, тепло яких ми продовжуємо отримувати сьогодні.
12:00
3 квітня українська громада відзначатиме 92 річницю від дня народження українського письменника Олеся Гончара. Він правдиво зображував події Другої Світової війни, але водночас створив найсвітліші людські образи, тепло яких ми продовжуємо отримувати сьогодні.
20:45
Те що стосовно НАТО в Україні немає одностайної думки, очевидний факт. Даний матеріал (який, власне, є потенційним законопроектом) висвітлює одну з позицій, яка побутує сьогодні в українському суспільстві. Наскільки це продуктивний напрям, коли у нас під боком є "дружній" північний сусід, засвідчить та розсудить лише час.
16:15
Майже 20 років минає з початку появи на мапі світу незалежної України, а керівництво цієї самої держави ще не визнало ветеранів саме тої військової формації, яка єдина довгі роки боролася за ту ж таки незалежність. Чи нема чим дивуватися? Ця дивовижня держава - Україна, а покривджені військовики - вояки й офіцери Української Повстанської Армії. Мабуть немає другої країни в світі, яка б після здобуття незалежности так негідно поступила зі своїми громадянами, які жертвували своїм життям, щоб їхній народ більше не служив чужим імперіям.