Харкiв

17:49
У фільмі «Революція на граніті» відтворені сюжети студентського голодування, демонстрацій, і врешті-решт, здобуття Незалежності України. І зараз теж є такі студенти, які б погодилися голодувати, стояти на майдані у Києві. Але народ зневірений, і малоймовірним є те, що після студентів на майдан вийдуть інші мешканці Києва й України вцілому. Крім того, міліція зараз не стоїть на боці простих людей, тому кожен демонстрант має знати що таке міліція, і як себе треба поводити під час затримання.
15:11
Експонується такий «витвір» мистецтва в Харківській художній галереї «Маестро». На першому плані картини зображена потворна свіня з келихом спиртного. Але потворною свинею, мабуть, є той, хто не поважає власну державу.
13:30
Члени Лозівської міськради не вміють поважати один одного, вважають одні народні обранці. Інші говорять, що сперечатися на підвищених тонах – це нормально, аби до бійки не доходило. Так депутати коментують скандал, який зчинився 7 вересня на останній сесії міськради.
11:25
Мешканцям цих будинків довелося замазували тріщини на стінах за власний кошт. Крім того, вікно одного з сусідніх будинків буде впиратися у височенну стіну. Якщо будівництво завершиться, то господарка навіть не зможе пофарбувати надвірню частину труби, по якій надходить газ до її маленького помешкання.
10:37
У Бабаївському лісі під Харковом біля криниці Сковороди 17 вересня відбудеться літературно-мистецький фестиваль «Сад божественних пісень», котрий є фестивалем духовності та вшанування творчості великого філософа, поета і музиканта Григорія Сковороди. Спеціальний гість фестивалю – Ніна Матвієнко заспіває у супроводі «Ансамблю давньої музики» під керівництвом Костянтина Чечені.
18:04
Олена Кускова отримала закриту черепно-мозкову травму. На її захист стала Харківська Спілка Підприємців. Були направлені звернення до Орджонікідзевської районної прокуратури міста Харкова, до міського голови Геннадія Кернеса, але кримінальну справу поки що так і не порушено.
22:23
Усе це відбувалось біля Печенізького водосховища. Висвячував нове козацтво священик Московського Патріархату.
19:44
Виступи українських танцювальних і музичних колективів, спортивні змагання, канатні петлі по яких кожен охочий міг безкоштовно полазити – все це спостерігали і випробовували гості фестивалю «Печенізьке поле».
17:58
Усі поросята були одягнені в святкові жилетки та інші костюмчики. Змагання відбувались на спеціально влаштованих бігових доріжках за олімпійською системою «мінус два». Переможці отримали подарунки, які можна підсмажити, або впустити до хліва, примноживши цим свою господарку.
16:05
Майже всі відеокамери бігали за головою облдержадміністрації та іншими високопосадовцями, а найсмачніша родзинка фестивалю виявилася мало поміченою. Даниленко Оля й Ачкасова Катя продемонстрували високе циркове мистецтво.