Харкiв

18:54
Проблем в Харкові накопичилося дуже багато. Їх не здатна вирішити одна людина чи навіть організація. У більшості випадків, мешканці Харкова не вірять в те, що проблему можна вирішити, або сподіваються на те, що це зробить хтось інший, без їх участі. В зв’язку з проблемами вирубки зелених зон міста, прибиранням смітників тощо, екологічна група “Печеніги” та Молодіжна Правозахисна група організували серію семінарів, яка розпочалася сьогодні, на день Конституції України.
14:33
Представники різних громадський організацій відмовилися від власної символіки і прийшли на свято під одним прапором України. Захід розпочався на Майдані Конституції, це було проведено театральне дійство. У сюжеті маленької вистави було зображено події, що відбувалися у Парку Горького, порушення прав вільних журналістів, продажність міліції, лікарів, вчителів тощо.
13:11
До Блоку Литвина входять декілька партій, найбільш відомою з яких є Народна Партія, і її головою є Володимир Литвин. Однак, „народних” партій багато, а Литвин – один. Тому і існує Блок Литвина. Але чого „вартий” В.Литвин?
13:04
Після 1991 року Харківська обласна організація КПУ брала активну участь в усіх виборах – місцевих, парламентських, президентських. І завжди вона отримувала результат, який дозволяв їй мати власні фракції в обласній та районних радах, в Харківській міськраді, в інших міських та селищних радах. На сьогодні КПУ має в облраді 9 депутатських мандатів (із 150-ти), а у Харківській міськраді – 5 (зі 100-та).
12:27
Якщо новим законом про місцеві вибори право висунення кандидатів надаватиметься виключно територіальним парторганізаціям, зареєстрованим не менше як за 365 днів до виборів, то це певною мірою може звузити формат участі облорганізації „Фронту змін” у місцевих виборах. Бо не в усіх населених пунктах є зареєстровані парторганізації. Хоча з іншого боку, для обласної парторганізації буде достатньо й участі у виборах до обласної, районних, міських, селищних рад.
12:11
Звісно, що очолювана Сергієм Тігіпком партія „Сильна Україна” може втратити можливість участі у місцевих виборах у значній частині адміністративно-територіальних одиниць, якщо в новому законі про місцеві вибори міститиметься норма, що право висунення кандидатів матимуть лише територіальні осередки, зареєстровані не менше як за 365 днів до виборів. Однак і без цієї норми позиції „Сильної України” в контексті місцевих виборів на Харківщині є доволі неоднозначними.
16:24
В останні тижні жваво обговорюються особливості очікуваного нового закону про місцеві вибори в Україні ті можливі смисли, які криються за цими виборами. Очікується, що існуюча пропорційна система виборів до місцевих рад буде замінена на мажоритарну. Незалежно від того провідні політичні сили області збережуть свій вплив на кандидатів під час їх висування, якщо закон передбачатиме висування кандидатів в депутати по мажоритарних округах лише від партій. Також цілком ймовірним стає скасування норми, яка дозволяє блокам політичних партій бути суб’єктами виборчого процесу на місцевому рівні.
16:13
Володимир Шумілкін у червні подав заяву про вихід з партії Єдиний Центр. Два роки він очолював Харківську обласну організацію ЄЦ, одночасно обіймаючи посаду голови Секретаріату партії. Щоправда, від останньої ролі він давно вже самоусунувся. В свій час Шумілкін виходив з НДП, йшов від «Нашої України», проте останніми роками, схоже, він відходить від політики взагалі.
14:46
За минулу добу у Парку Горького було спиляно понад 100 дерев. Найближчим часом планують знищити ще 170. В обох кінцях просіки ведуться роботи з будівництва дороги. Захисники дерев цілодобово чергують у Парку Горького, тому очікуються можливі нові протистояння між міліцією, "чорнорубашечниками" та лісорубами з одного боку, та мешканцями Харкова – з іншого.
12:59
Ведуча телепрограми “Світське життя” Катерина Осадча влаштувала харків’янам цікаву вечірку у диско-клубі “Місто”. Багато шанувальниць телеведучої до цієї події вдягли різноманітні капелюшки, які практично не відрізняються від тих, що вдягала сама Катя під час своїх телепрограм.