Харкiв

20:37
Про це повідомив начальник Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у Харківській області Олександр Мальцев. Відомство оштрафувало управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» на 1 млн. грн. за надання недостовірних даних по здачі газопроводу в експлуатацію.
17:04
Зодчі спортивного комплексу мають поки що тільки дозвіл на підготовчі роботи. Про це заявив начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у Харківській області Олександр Мальцев.
02:59
За ініціативи Громадського комітету та активних жителів Харківщини відбудеться вшанування пам'яті видатного сина Харківщини Юрія Шевельов (Шереха).
12:00
День 23 серпня для вшанування пам'яті жертв усіх тоталітарних режимів обраний не випадково: саме того дня 1939 року був підписаний сумнозвісний пакт Молотова-Ріббентропа, який оформив союз двох тоталітарних систем – нацистської і радянської. Систем, які стали своєрідним символом того, настільки далеко може зайти тиранія і скільки жертв вона може забрати в ім'я своєї могутності.
17:20
Майданчик для тренувань та змагань альпіністів – 18 метровий скеледром – уже встановили у Харкові. Поруч зі спорудою збудовано новий пам'ятник – cпіваку та артисту Володимиру Висоцькому, який у фільмі "Вертикаль" виконав роль альпініста.
17:55
31 серпня в Харкові відбудеться найбільш барвиста подія цього року - фестиваль барв «Холі», який об'єднає людей в одне яскраве багатобарвне співтовариство. «Забудь, хто ти в повсякденному житті, скинь із себе всі ярлики, відчуй колір» - закликають організатори.
14:28
«Наближається націоналізм, третій етап якого – національна революція». Так висловився голова тернопільського проводу Об'єднання українських націоналістів (державників) Петро Атаманчук. За його словами, перший етап був пройдений ще в 1991 році з прийняттям Незалежності, другий – за часів Помаранчевої революції. Третій етап ще потрібно пройти, але він – не за горами.
19:12
До 105-річчя всесвітньовідомого філолога та мовознавця Юрія Шевельова (1908-2002 рр.) у його рідному місті з'явиться меморіальна дошка.
14:48
9 серпня в Харкові вперше виступив «мегапопулярний» гурт із західної України Dzidzio.
16:04
День Незалежності України - 2013 у Харкові передбачає проведення велопробігу з національними прапорами, вишиванкової ходи, створення свічкової ілюмінації (викладення тризубу зі свічок).