Харкiв

16:12
В Україні минулого року було видано 22 тис. найменувань книг, загальним накладом понад 40 млн. екземплярів. У Харківській області - понад 3,5 тис. найменувань книг, загальним накладом понад 12 млн. примірників.
10:16
Цього разу мешканці Харкова вимагають «Жилкомсервіс» враховувати не лише справність ліфтів, стан дахів і підвалів, а й наявність дерев на прибудинкових територіях.
01:02
Місцеві мешканці намагалися дізнатися хто і навіщо вирубує дерева, після чого почалися спроби почати бійку. Цього разу все обійшлося штовханиною і лайкою. Міліція на місце подій приїхала після втечі правопорушників.
08:54
Для учнів Лозівського ліцею № 4 працівники Лозівського міського відділу міліції влаштували день відкритий дверей.
11:49
Заява Української Народної Партії з приводу незаконного засудження екс-мера м. Карлівка Полтавської області Сергія Яковенка.
08:07
У лозівчанина Сергія Чижа друга група інвалідності. Чоловік не працює, живе на мінімальну пенсію. Він розповідає, що прописаний у трикімнатній квартирі, однак туди його не пускають через сімейні сварки.
23:02
Сьогодні виповнилося 59 років від Дня народження відомої української співачки в еміграції Квітки Цісик.
09:46
У березні п'ятеро дівчат вибороли перемогу в обласному турнірі юних журналістів, який проходив у Харкові.
16:09
Книгарня «Є» запрошує на презентацію проекту «Євроавтобус», що відбудеться 2 квітня (Харків, вул. Сумська, 3). Початок — о 18:00.