Харкiв

14:37
Сьогодні в прес-центрі “Майдан Свободи” представники Харківської Правозахисної Групи в прямому ефірі проінформували мешканців Харкова та області про те, у який спосіб місцева влада починає вимагати вчасну оплату комунальних послуг і як будуть заощаджувати кошти на субсидіях для малозабезпечених сімей.
11:53
Цими вихідними було проведено черговий суботник у якому взяло участь близько 20 людей, які зібрали з площі 1,5 гектара 86 мішків сміття, із яких 10 – бите скло і 16 – трамбовані пластикові пляшки.
18:37
Всі ми люди, але всі ми різні. Так само з притаманною нам різноманітністю ми відзначаємо свята. Не стало винятком сьогодні й святкування Дня Незалежності у Харкові.
14:22
Найбільше з державних свят для кожного українця – День Незалежності – розпочалося сьогодні у Харкові біля пам’ятника Т. Г. Шевченку з молебня за весь народ український, який відслужив архієпископ Харківський та Полтавський УАПЦ Ігор (Ісіченко) зі своїм клиром.
14:10
Вранці 23 серпня в Харкові, як і в інших містах України відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. Але в Харкові ця урочистість була подвійною: на перехресті просп. Правди та вул. Галана було встановлено щоглу, на якій замайорів синьо-жовтий український прапор, найбільший з тих, які коли-небудь були підняті над харківськими будівлями.
12:58
Учасники акції протесту несли домовину, величезний барабан, баян, плакати тощо. Але підійти з цим спорядженням і стати навпроти обласної державної адміністрації не дозволили працівники міліції. Домовину примусили покласти на пішохідну доріжку, навколо неї обгородили чималу площу червоно-білою стрічкою і примушували усіх перехожих обходити те місце іншою дорогою, пояснюючи такі дії тим, що в домовині захована бомба. За словами учасників акції, домовину несли для того, щоб імітувати похорон малого та середнього бізнесу.
18:46
Екологічно-законодавчі тренінги проходять в приміщенні громадського об’єднання “Поступ”. Захисники дерев удосконалюють свою майстерність з проведення акцій протесту проти вирубки зелених зон, а також поповнюють свої знання з екології та права. Допомогти у цій справі харків’янам і поділитися своїм досвідом приїхав директор центру ЕКОН Олександр Карпов.
16:23
Політологи вже починають обговорювати і критикувати нове виборче законодавство України. Сьогодні в прес-центрі “Майдан Свободи” відбувся круглий стіл, що транслювався в прямому ефірі, під час якого було обговорено новий закон про місцеві вибори. Політологи розцінюють такі законодавчі зміни як політичні технології узурпації влади, прогнозуючи низьку явку виборців і численні фальсифікації.
16:03
Оскільки наближається чергове «празднованіє» дня так званого «освобождєнія Харькова», виникають прості і банальні питання на кшталт того, а чи справді комуністи коли-небудь когось визволяли? Як свідчить історія, то звісно ж ніколи і ніде, якщо все ж таки подібне траплялося, то це був суто побічний ефект їхньої діяльності. Такі, здавалося б, прості та зрозумілі речі фактично є недоступними для розуміння переважною більшістю населення нашого, кажуть, інтелектуального міста.
13:26
Мешканці будинків, що знаходяться по вулиці Ковтуна, 48/13 та Енергетичній, 15 самотужки сплачують гроші за вирубку аварійних дерев. Крім того, людям цих помешкань доводиться власноруч укріплювати фундамент, ремонтувати дах і фінансувати такі витрати з власної кишені.