Харкiв

21:10
Виходячи з міркувань про те, що президент України є нелегітимним, і Верховна Рада теж, таку ідею запропонував харківський філософ і громадський діяч Ігор Рассоха. Але Олександр Данилюк не підтримує революцію у недемократичний спосіб.
18:13
«Зелений фронт» має понад 200 членів, які подали до організації письмові заяви про вступ та 22 координатори. Щотижня відбуваються засідання координаційної ради, тобто організація є активною і дієвою. Наразі громадськість змушена захищати ті дерева, за якими безперервно вели нагляд науковці протягом 80 років. Така наукова цінність під загрозою нелегальної вирубки.
13:14
В день захисту дітей депутати міськради Первомайського Харківської області прийняли рішення про виселення дитячої школи мистецтв. Таке рішення місцеві обранці називають "оптимізацією використання майна міської громади".
14:10
Кожен місяць в Харківській області в середньому робиться 666 абортів. Про це 30 травня заявила директор благодійного фонду Харківського центру допомоги вагітним Олена Батина, посилаючись на офіційні дані Харківського обласного інформаційно - аналітичного центру статистики.
13:54
На 31 травня було заплановане пікетування місцевою організацією ВО «Свобода» Лозівської міської ради. Приводом стало внесення питання щодо підтримки проекту рішення «Про звернення Харківської обласної ради щодо висновків Європейської комісії за демократію через право («Венеціанська комісія») №605/2010 від 30 березня 2011 року стосовно прийняття проекту Закону України «Про мови в Україні» № 1015-3 від 07. 09. 2010 року», який зокрема передбачає надання спеціального статусу російській мові.
13:27
Світлана Терентьєва потрапила до інтернату 2001 р. і виховувалась там 8 років. Але у неї на руках залишилися всі документи на право мешкати в батьківському будинку, в тому числі й технічний паспорт.
17:50
Метою благодійного фонду «Відродження» є фінансування суспільно-важливих проектів у галузі права, розвитку активного громадянського суспільства, вільної журналістики та багатьох інших напрямів.
13:20
За попередніми підрахунками економічних та фінансових експертів вартість земельних ресурсів України коливається в межах 1,5-2 трильйони доларів. Левову частку цих земель становлять землі сільськогосподарського призначення. Серед 48 відповідальних за збір підписів обрано людей 1937, 1939 … 1947 років народження.
12:32
На перше засідання прийшло 270 людей, 264 з яких проголосували «за», тобто підтримали ініціативну групу, 1 – «проти», 3 – «утримались», 2 – не голосували. На порядку денному також були розглянуті питання щодо внесення змін до Земельного Кодексу України, обрано відповідальних людей за збір підписів та доручено повноваження подання голові зборів відповідного пакету документів до Харківської міської ради з реєстрації ініціативної групи.
14:36
Інтелектуальна гра „Україніка” створена з метою збереження і популяризації історії і культури українського народу. Проект сприятиме зміцненню зв’язків молодшого і старшого поколінь та привертатиме увагу підростаючого покоління до проблем збереження культурної спадщини українського народу.