Харкiв

08:54
6 березня в харківській книгарні «Є» відбулась презентація нової книги одного з найпопулярніших белетристів сучасної української літератури Андрія Кокотюхи.
21:27
Харківське історико-філологічне товариство поширило звернення до науковців світу про події в місті та в Україні.
10:43
Проросійськими силами на 5 березня було анонсовано проведення мітингів по всій території Південно-східної України.
13:06
Комісія у справах молоді Української греко-католицької церкви (УГКЦ) запрошує студентів з Донецька, Запоріжжя, Луганська, Дніпропетровська, Харкова, Маріуполя, Кривого Рогу, Криму на вихідні до Львова.
21:46
3 березня в приміщенні харківського відділення Національної спілки письменників України професор Харківського університету Ігор Михайлин презентував свою нову книгу «Про Шевченка і не тільки: Наукові розвідки, есеї».
12:56
Табір "патріотичних харків'ян" вже демонтують працівники міських установ.
16:45
3 березня в актовому залі ХНУ імені В. Н. Каразіна відбулась зустріч із Святославом Вакарчуком — музикантом та громадським діячем.
18:05
Сьогодні на сайті в.о. Президента України опублікований указ про звільнення Михайла Добкіна з посади голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА).
17:36
1 березня біля 14.00 активісти з георгіївськими стрічками розпочали штурм Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА).
16:03
Олена Рофе-Бекетова, нащадок видатних українських родів Бекетових і Алчевських, відповіла сьогодні на ініціативу львівської інтелігенції.