Харкiв

12:21
Місцеві органи юстиції відмовляються реєструвати Арсена Авакова головою Харківського осередку партії «Батьківщина». Таким чином, пан Арсен має великі труднощі з реєстрацією своєї кандидатури на мера Харкова. Іншим напрямом боротьби з Арсеном Аваковим є розповсюдження провокативних газет.
11:04
11 вересня стартує виборча компанія по виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Саме в цей день у Свято-Дмитрівському храмі м. Харкова відбудеться панахида по загиблих у страшному теракті в США та по жертвах тоталітарних режимів.
00:39
Над цим питанням часто розмірковує молодь, обираючи своє подальше місце проживання. Статистика свідчить, що чисельність міського населення постійно збільшується, а сільського – зменшується. Та все ж малесенькі населені пункти теж мають свої переваги.
16:42
Харківські готелі не готові прийняти іноземних гостей.
15:38
Олександр Давтян вважає, що навряд чи є альтернатива Геннадію Кернесу на цю посаду.
14:41
Кернес намагається усунути кандидатуру Білогрищенка з виборчої "арени"
00:11
Така операція з вилучення листівок триває вже три дні. Міліціянти вривалися в приватні володіння людей і робили там обшуки без жодних ордерів. Сьогодні, близько 25 осіб, які займалися розповсюдженням листівок були затримані працівниками «Беркута» і доставлені в Дзержинський відділок міліції.
19:01
Представники громадських організацій і профспілок прогнозують поширення корупції і розвиток нелегального бізнесу та іншої комерційної чи виробничої діяльності.
18:22
Близько 50 людей зібралося сьогодні на площі Свободи у Харкові. Пікетувальники вимагають від влади не піднімати ціни за комунальні послуги.
16:14
До 5 вересня всі фізичні і юридичні особи, перед якими Земельний банк має заборгованість повинні звернутися з письмовою заявою і стати в чергу. Якщо хтось не встигне, то заборгованість Земельного банку перед ними буде просто ліквідована.