Харкiв

16:46
Кожного четверга о 18.30 в незалежному культурному центрі «Indie» проходять лекції за участі харківських науковців.
12:09
Харків'янин розрахував, скільки енергії ми витрачаємо за місяць і годину, що дозволить зберегти мільйони. Повідомляє сайт «Сегодня».
11:02
У Харківській області затримали хлопця, який влаштував удома наркопритон. Як повідомляє кореспондент "Харків. Коментарі" за інформацією прес-служби ГУМВДУ в Харківській області, нещодавно в міліцію надійшла оперативна інформація про те, що в селищі Буди в одному з будинків 24-річний місцевий житель організував притон.
10:52
У пенітенціарних установах Харківської області створено 12 спеціальних виборчих дільниць на постійній основі і 1 (у Харківському СІЗО) - на тимчасовій.
19:11
19 жовтня 2014 р. в Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі м. Харкова (Полтавський шлях, 44) відбулася презентація українського перекладу книги Кирила Транквіліона Ставровецького «Учительне Євангеліє», опублікованого львівським видавництвом «Свічадо». Ориґінальний текст книги був виданий автором у волинському містечку Рохманів 1619 р. Це була перша національна збірка барокових проповідей, і консервативні читачі зустріли її критично. Її стиль інтерпретації євангельських текстів був засуджений єпископатом Київської Церкви, а Московський Патріярхат навіть прирік книгу на спалення. Це стимулювало пізніший перехід автора на унію. Кирило Транквіліон Ставровецький помер 1646 р. настоятелем унійного Єлецького монастиря в Чернігові. Повідомляє сайт Української Автокефальної Православної церкви Харківсько-Полтавської єпархії.
18:28
ПАТ "Лозівський ковальсько-механічний завод" (ЛКМЗ, Харківська область) уклало договори з ДП "Харківське КБ з машинобудування ім. Морозова", ДП "Київський бронетанковий завод", відновлена робота з ПАО"Харківський тракторний завод". Про це на телеканалі "Сигма" повідомив директор ЛКМЗ Василь Чорномаз.За його словами, є замовлення від білоруськихпідприємств (Мінський моторний завод, а також завод"Амкодор"). Надійшли замовлення від російських підприємств - Орловського і Челябінського заводів. Повідомляє сайт «Status quo».
18:11
З 20 жовтня в Харківській області розпочинається опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута. Повідомляє сайт ХОДА.
18:08
В обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень на період підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року під головуванням заступника голови- керівника апарату ХОДА Василя Хоми. Повідомляє сайт ХОДА.
18:04
23 жовтня о 13.00 в конференц-залі готелю «VIVA» (пр. Гагаріна, 10/2) відбудеться прес-конференція на тему «Чи зменшать рівень корупції в Україні закони, розроблені громадськими активістами», а після - обговорення цих законів. Інформує сайт ХОДА.
17:57
1 листопада на великій сцені Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка (вул. Сумська, 25) і 8 листопада на сцені Харківського академічного театру музичної комедії (вул. Карла Маркса,32) відбудуться святкові концерти, присвячені 85-річчю з дня заснування Харківського академічного театрумузичної комедії. Обидва концерти розпочнуться о 17.00. Повідомляє сайт ХОДА.