Харкiв

19:31
У Харкові сьогодні ввечері стався вибух неподалік військово-медичного клінічного центру Північного регіону. Як передає кореспондент УНІАН, за однією з версій, стався вибух в районі електропідстанції.
15:22
До 81-ї річниці пам'яті жертв голодомору в Україні в Харкові відбудеться спільна молитва священнослужителів усіх конфесій і поминальна хода. Повідомляє сайт газети «Вечерний Харьков».
14:29
У програмі Ольга перевірила новий модний заклад "1654", де сніданки подають аж до вечора. Повідомляє сайт ТСН.
14:14
Проїзд на двох приміських маршрутах стане дорожче. Повідомляє сайт «Бізнес область».
12:32
Харківський апеляційний адміністративний суд 19 листопада залишив без задоволення апеляційну скаргу Харківської міської ради, і, таким чином, залишив в силі визначення Харківського окружного адміністративного суду про відмову в призупиненні дії розпорядження голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Балути від 28 вересня 2014 р. №517 "Про врегулювання ситуації в області відносно пам'ятника епохи тоталітаризму". Повідомляє сайт "Главное".
20:44
19 листопада на площі Свободи відбулася зустріч бійців Харківського 22 батальйону територіальної оборони з мешканцями міста.
15:51
Захисниця прав споживачів перевірить новенький поїзд Хюндай за маршрутом Київ-Харків. Повідомляє сайт «ТСН».
14:51
Бійців 22-го територіального батальйону, які приїхали на ротацію з зони АТО, на площі Свободи зустрічали декілька сотень харків'ян з жовто-блакитними квітами, прапорами України і плакатами із словами вдячності. Повідомляє сайт «Об’єктив-новини».
13:14
Харківські вчені винайшли спрей-піну, яка незамінна для лікування ран в польових умовах і дуже згодиться в зоні АТО. Передає сайт Hronika.info
15:24
Про загрозу теракту пише в twitter 'е IT Sector.Харків. Повідомляє сайт «Інформатор».