Харкiв

11:34
6–7 вересня в Харкові відбудеться Другий міжнародний ролер-фестиваль «ЯролеR-2008». Як повідомляють організатори, це єдиний в Україні захід подібного роду.
16:51
У зв'язку з майбутнім підвищенням плати за проїзд у міському метрополітені, 11 вересня з 14.00 до 15.00 студенти харківських вузів будуть пікетувати будинок облдержадміністрації, вимагаючи переглянути пільги для студентів.
16:36
У мережі Інтернет запущено сайт харківського концерту групи Queen. Нову інформацію щодо благодійного концерту легендарної рок-групи в підтримку боротьби зі СНІДом буде розміщено за адресою www.lіfemustgoon.net.
15:31
14 вересня в рамках фестивалю Djuіce Musіc Drіve 2008 на площі Свободи в Харкові виступить популярний європейський дует Morandі. Румунська група стане хедлайнером свята.
16:14
На засіданні 3 вересня виконавчий комітет Харківської міської ради вирішив нагородити своїми грамотами працівників КП ВАТ «Харківміськгаз» – з нагоди Дня працівника нафтогазової галузі.
13:42
Якість водопровідної води в Харкові анітрошки не гірше, ніж у сусідніх містах – Луганську або Полтаві, стверджує директор КП «Вода» Сергій Кадигроб.
12:46
У порівнянні із центральними районами старої забудови, у Московському районі менше проблем із системами подачі гарячої води й тепла, але є проблеми з каналізаційними системами, повідомив радник Харківського міського голови Роман Нехорошков.
14:13
Міському господарству Харкова виділено цього року 220 мільйонів гривень, з яких уже освоєно 70%, повідомив радник Харківського міського голови Роман Нехорошков.
13:24
На 80% забезпечена підготовка житлового фонду – будинків комунальної власності, ЖБК і ОСМД, та відомчого житла – до опалювального сезону, повідомив радник Харківського міського голови Роман Нехорошков.
17:40
У Харківському міському центрі соціальних служб для родини, дітей та молоді «Довіра» з початку навчального року відновляється програма казкотерапії в «Чарівній кімнаті «Снузлін».