20 квітня 2016

21:30
Останнім часом поступають скарги від харків’ян, з яких за рішенням суду стягують гроші за комунальні борги. Причому, всупереч чинному законодавству, людям до останнього не повідомляють про їх наявність.
21:06
Після схвалення проекту Радою ЄС та Європарламентом — не раніше, ніж за місяць — вільно подорожувати у зону Шенгену зможуть власники біометричних паспортів.
20:28
У Харківському кризовому інфоцентрі пройшла презентація книги «Сильне ім’я Надія», написаної Надією Савченко за гратами російського СІЗО.
19:09
Харківське державне авіаційне виробниче підприємство кілька місяців не має директора, а навчально-виховний комплекс «Соколятко» закрито.
18:48
На Харківщині відбувся другий тематичний круглий стіл на тему «Децентралізація: об’єднання на шляху до Європи».
18:38
Січневі тарифи за тепло не перерахували, хоча питання розглядалося два місяці тому. Про це заявили представники фракції ПП «Самопоміч» на черговій сесії міськради.
17:49
Очільники ХОДА обiцяють працювати системно та рішуче, доводячи свої прагнення до конкретного результату.
17:33
Депутати міськради погодили створення комунального підприємства «Ветлабораторія». Воно займатиметься контролем якості продукції тваринництва у Харкові.
16:06
Харківський міський голова під час сесії дорікнув депутатський корпус пустими балачками і бездіяльністю.
15:39
Андрій Тетерук вважає, що надання громадянства Костянтину Григоришину буде плювком влади в обличчя героям АТО, які воювали без українського паспорта. Дмитро Святаш — не заперечує, адже так можна буде засудити олігарха за українськими законами.