Харкiв

16:18
Над створенням бренда Харкова працюють соціологи, політологи, історики, економісти та всі небайдужі до майбутнього нашого міста люди. Читайте пропозиції фахівців і долучайтесь до справи.
11:37
Серед українських проектів найпомітнішими є енергозберігаючі системи кримських, дніпропетровських та харківських конструкторів, серед закордонних – прилади з США.
13:30
Причиною цього стало встановлення пам’ятної дошки на честь Блаженійшого Патріарха Української Греко-Катольцької Церкви Йосифа Сліпого.
11:44
Члени «Зеленого фронту» разом з іншими небайдужими мешканцями продовжують боротися проти вирубки дерев у місті Харкові.
11:06
Гуртожиток продано разом із його мешканцями. Більше сотні людей захищає своє право на власність, бо в іншому випадку їх очікує виселення на вулицю.
17:24
Для вирішення цієї проблеми відомий український історик, мешканець Львова звернувся до представників Харківської та Львівської влади з пропозицією значно знизити ціну квитків, а особливо на великі відстані в межах території України. А представники Львівської влади для об’єднання українського народу подарували для Харківського Національного Університету ім. Каразіна кілька десятків цінних книжок.
16:38
Професор Українського Католицького Університету читав аналогічну лекцію у Львові, Одесі та інших великих містах України. Сьогодні відбулася зустріч з мешканцями Харкова.
16:33
Представники влади і духовенства сподіваються, що цей день ввійде в історію як крок до об’єднання українського народу Східних і Західних теренів. Водночас комуністичні сили вимагають зняти дошку на честь Блаженійшого Патріарха Української Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого.
17:05
Сьогодні у Харкові студентам роздавали листівки із закликом не боятись говорити українською. Акцію до Міжнародного дня рідної мови організували активісти Харківського осередку Молодіжної громадської організації «Сокіл».
14:45
Вже місяць у храмах Харківсько-Полтавської єпархії лунають молитви за визволення політичних в'язнів, заарештованих останнім часом в Україні.