Харкiв

20:36
За втручання прокуратури Харкова комунальне підприємство «Жилкомсервіс» розрахувалось з комунальним підприємством «Харківські теплові мережі» за спожите тепло. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харкова.
19:30
Народний депутат від ВО «Свобода», харків’янин Ігор Швайка через суд оскаржуватиме рішення Харківської облради про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться на ділянці Юзівська.
17:24
Протягом 2012 року довкіллю Харківської області було завдано шкоди на суму 48,6 млн грн. Як повідомили у Державній екологічній інспекції в Харківській області, відповідний розрахунок було проведено після проведених за минули рік перевірок на 965 об’єктах регіону.
11:53
У Харкові прокуратура за незаконні перевірки притягнула до дисциплінарної відповідальності шістьох інспекторів територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Харківській області.
17:09
Вартість проїзду в приміському сполученні на Південній залізниці залишиться без змін. У прес-службі Південної залізниці повідомили, що питання індексації тарифів на проїзд у приміських електричках уже було погоджене, однак від підвищення вартості квитків довелося відмовитися, «враховуючи невисокий рівень прибутків більшої частини населення в Харківській, Сумській, Полтавській регіонах».
15:10
Спеціалісти Державної екологічної інспекції в Харківській області під час перевірки виявили факт скидання ТОВ «Екологія» стічних вод у річку Роганка.
13:00
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна 29 січня відсвяткував 208-у річницю з дня відкриття. У рамках святкування річниці керівництво університету, декани факультетів, викладачі та студенти взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам'ятника засновнику університету В. Каразіну, після чого в актовому залі відбулось урочисте засідання Асамблеї Вчених рад вишу.
10:05
У Київському районі Харкова внаслідок отруєння чадним газом у приватній оселі по вулиці Барнаульській, 16 загинуло троє людей.
18:00
У Красноградському районі Харківської області на 107-му км автошляху Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта внаслідок лобового зіткнення спеціального автомобіля Управління державної служби охорони (УДСО) Hyundai Tucson та автомобіля ВАЗ-2106 загинула одна людина, ще двоє були травмовані.
10:40
27 січня 2013 р. в Свято-Дмитрівському храмі Української Автокефальної Православної Церкви вшанували пам'ять героїв оборони Києва, що полягли під Крутами 29 січня 1918 року.