Харкiв

16:30
На сесії Харківської обласної ради в середу планується заслухати інформацію про початок опалювального сезону в Харкові та Харківській області.
13:50
Харківський метрополітен збирається підвищити тарифи на перевезення пасажирів. Відповідні розрахунки вже передано в ХОДА.
12:35
Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення збирається з 1 листопада прибрати з мереж кабельного телебачення всі російські канали, у тому числі «Перший канал. Всесвітня мережа», «РЕН ТВ», «ТВЦ2» та «РТР-Планета».
12:06
За інформацією КП «Харківські теплові мережі», на ранок 17 жовтня тепло подається у 3147 будинків Харкова, що становить 53% від загального числа житлового фонду.
17:24
Візит глави Фонду державного майна України Валентини Семенюк-Самсоненко в Харків пов'язаний з «проблемами заводу «Турбоатом» та «Харківметробудом».
15:16
Харківську ТЕЦ-4 підключено до газопостачання: виконавча служба змусила охоронців НАК «Нафтогаз України» виконати рішення суду.
11:31
В уряді створено міжвідомчу комісію для вивчення обґрунтованості підвищення цін на лікарські препарати.
10:23
17 жовтня Харків має намір відвідати голова Фонду державного майна Валентина Семенюк-Самсоненко.
17:05
Аварійна служба «Харківміськгаза» намагається пустити паливо на ТЕЦ-4, відкривши вентиль подачі газу на підприємство. Їм перешкоджає охорона НАК «Нафтогаз України».
14:21
У зоні відпочинку між смугами руху проспекту Фрунзе (район «ХТЗ» у Харкові) розпочато роботи з благоустрою нової багатофункціональної рекреаційної зони. 16 жовтня з їхнім ходом ознайомився Харківський міський голова Михайло Добкін.