Харкiв

10:54
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка під час пікету харків'ян під стінами Кабміну ніяк не відреагувала на мітингуючих, тепер почала роздавати підлеглим вказівки.
18:00
У ЗМІ з'явилася інформація, що Кабінет міністрів екстрено виділив гроші Запорізькому горелектротрансу після участі частини його співробітників в пікеті, ініційованому в Києві харківським ГЕТом.
17:15
Терпець увірвався. Співробітники харківського «Горелектротранса», що повернулися з Києва, – учасники акції протесту проти невиплати державою компенсації за пільговий проїзд, заразили колег розчаруванням від байдужості Кабміну.
16:23
Фестиваль перукарського мистецтва, який пройде в Харкові, стимулюватимуть майстрів цирюльного мистецтва не стояти на місці, і підтверджувати, що Харків у всьому, навіть в побутовому обслуговуванні, – попереду всієї України.
15:52
«Ми маємо те, що маємо. Оголошений безстроковий страйк співробітників горелектротранспорта», — повідомив начальник Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Євген Водовозов.
14:20
Я радий, що чотири українських міста стали асоціативними членами нашої організації і бачать в цьому перспективу, заявив у Харкові голова Представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.
12:53
Мені дуже приємно, що вже через 4 місяці після ухвалення Харкова в асоціацію Євросітіз в місті проводиться засідання її робочої групи, заявив Харківський міський голова Михайло Добкін, відкриваючи цю нараду.
12:31
Харківські АЗС вирішили, що хороше у великих кількостях шкідливо, і припинили знижувати ціни на нафтопродукти. З початку тижня бензин не подешевшав ані на копійку. Але і не подорожчав, що не може не радувати.
11:11
Харківські транспортники сьогодні не вийшли на роботу.