Харкiв

14:00
22 жовтня ініціативна група харківських студентів відправиться у столицю Російської Федерації, щоб взяти участь у проведенні великого круглого столу, присвяченого 90-річчю ВЛКСМ, розповів студентський мер Харкова Денис Конопльов.
13:43
У рамках молодіжного руху «Студентська республіка» для харківських студентів будуть проводитися тренінги з написання резюме, презентації себе та проходження співбесіди, розповів мер Республіки Денис Конопльов.
11:43
На території «Міжнародного аеропорту «Харків» почалося будівництво нового термінала. Зараз на його місці – котлован розміром 125 на 75 метрів.
10:22
Сьогодні об 11.00 розпочнеться прес-конференція начальника Управління Національного банку України в Харківській області Володимира Качука.
10:18
В Орджонікідзевському районі міста Харкова з'явиться новий сквер, розповів Директор департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.
16:13
Кінний ринок у Харкові не буде працювати два дні. Його закриють у п'ятницю о 12:00, а відкриють тільки через дві доби – зранку у неділю. Це пов'язане із проведенням матчу «Україна – Хорватія», що відбудеться у суботу на стадіоні «Металіст».
16:11
У суботу відбудеться прес-конференція Харківського міського голови Михайла Добкіна та народних депутатів Дмитра Шенцева і Віктора Коржа.
14:47
У п'ятницю в Харківській міській раді розпочала роботу Міжнародна конференція з прав інвалідів.
13:37
Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» виграло тендер на вирубку в місті пухоносних тополь, що розносять спори, які викликають алергію, повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.
11:53
Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» розпочало осінню висадку дерев у Харкові.