Харкiв

13:17
Кабмін 2 грудня перерахував кошти, закладені в бюджеті на будівництво об'єктів Євро-2012.
15:59
Михайло Добкін і Олександр Ярославський на короткий час перекваліфіковувалися в садівників. І дуже професійно посадили декілька дерев біля стадіону «Металіст».
17:02
На думку фахівців, головна новорічна прикраса подорожчає в три рази
12:02
У кінці листопада 2009-го «помаранчевому» майдану виповниться п’ять років. Друкуємо спогади харківського блоггера Хуторянина про ті події.
21:08
6 листопада в залі прийому офіційних делегацій міської ради відбулася зустріч представників УЄФА з керівництвом Харкова і області.
11:44
В основному на харківських заправках ціни не змінилися. Але подекуди все-таки без підвищення не обійшлося.
13:36
Чотири людини, що приїхали з Тернополя, у яких, за даними головного санлікаря Харкова Т. Колпакової, первинні тести дали підозру на вірус A/H1N1, їм не хворі.
08:54
«Je te veux, madame». Назва цієї легкої іронічної комедії по-українські звучить «Я тебе хочу, мадам». Відомий адвокат і його дружина-стоматолог вирішують розвестися. Проте обидва відмовляються покидати свою квартиру, оскільки приймають клієнтів вдома. Житлоплоща виявляється поділеною навпіл. Кожний з героїв починає наново влаштовувати особисте життя на своїй половині. Але це абсолютно не влаштовує їх слугу Віктора.
08:54
Циркова програма «Епатаж». Глядачів дивуватимуть вогненним шоу, гладіаторськими боями, живими кіньми і навіть драконами Як видовище – фантастична подорож з минулого в майбутнє по країнах, континентах і різних епохах через Рим, Китай, Францію, Америку, Росію і Бразилію, гідами в якому стануть більше п'ятдесяти артистів різних жанрів: танцювального, спортивно-акробатичного, циркового і театрального.
22:44
У шкільних і дошкільних освітніх установах міста Харкова вводиться карантин строком на один тиждень, починаючи з понеділка, 2 листопада 2009 року.