Харкiв

19:18
26 січня відбулося засідання Харківського апеляційного адміністративного суду у справі повернення трамвайного руху на вулицю Пушкінську. Дива не сталося: відповідач (виконком Харківської міської ради) знову «забув» підготувати необхідну документацію…
16:49
У Києві 22 січня 2010 року в історичній будівлі Центральної Ради (Будинок Вчителя) відбулися Великі Збори Української Народної Ради.
16:11
Зовсім молода, але не малоперспективна молодіжна організація «Час змін» провела ряд заходів, спрямованих на зібрання коштів для дітей-сиріт. Члени організації та її прихильники влаштували благодійні колядування (6-7 січня), щедрування (13 січня) та посівання (14 січня). Зібранні гроші та солодощі переданні дитячим будинкам міста та області.
11:09
Зранку 23 січня у рамках акції «Дніпро єднає Україну», приуроченої до Дня Соборності України, молодь Харкова провела символічний захід біля пам`ятника Шевченку.
13:07
У парку Шевченка біля пам'ятника Кобзареві зібралися патріотично настроєні харків'яни, щоб відзначити День Соборності України.
15:38
Традиційно на Водохрестя Харківський міський голова Михайло Добкін купається в джерелі в Саржіном Яру. Не змінив традиції він і цього року.
15:15
У зв'язку з виборами президента України 17 січня заняття в школах переносяться.
19:00
В понеділок, 11 січня, трамваї і тролейбуси Харкова не перевозитимуть пасажирів.
12:28
Трамваї і тролейбуси в Харкові в новорічну ніч ходитимуть по спеціально розроблених маршрутах, що «підвозять».
16:51
На головній площі Харкова в ніч на 1 січня виступлять Гайтана та група «Алібі».