Харкiв

15:19
Прогресивна соціалістична партія і партія «Київська Русь» заявили, що виступають за зміну державних українських символів.
12:52
На творчому засіданні українського культурно-мовного центру «Апостроф» обговорювалися питання моралі та розвитку української мови.
17:38
Льодяниковий період – це те солодке дитинство, в якому мрії стають метою, радість і посмішка стають природною окрасою обличчя і того світлого стану душі, який виливається у вірші та малюнки. Саме тому так солодко і назвала свою виставку харківський митець Марія Козиренко, у картинах якої поєднані чіткість зображення і кольорова гама, а багата фантазія авторки ще більш наповнює їх зміст.
17:56
14 та 15 лютого відзначається велике для кожного землевласника свято – День господаря землі. Але чи справді ті, хто володіє актами на землю, є її господарями?
16:31
Молитовна кава – так називався захід «Школяр у суспільстві», яка 11 лютого пройшла у ТЦ Сан-Сіті-2 у Харкові. Організував захід голова обласної громадської організації ХДС- Юрій Потикун.
03:11
У Мистецькому центрі «Є» (що розташований за адресою вул. Сумська, 3) 7-го лютого було влаштовано справжні вечорниці. Ні вибори Президента,ні «радісні» прогнози «щастя» не завадили молоді прийти і відчути істинність українського духу перед святом Масляна.
14:55
У Харкові вшанували пам’ять героїв Крутянської битви. Захід відбувся 29 січня.Незрозумілим залишився той факт, що вшановували Героїв і той же подвиг у різних місцях Харкова декілька організацій окремо.
16:03
У інформаційній агенції «Статус-Кво» (вул. Артема, 46) 29 січня відбулася прес-конференція голови Харківської обласної організації ВО «Свобода» Ігоря ШВАЙКИ. Лідер харківських «свободівців» проаналізував здобутки партії в ході президентських перегонів, оприлюбднив заяву об‘єднання щодо другого туру виборів та прокоментував подальші дії осередку.
19:57
28 січня 2010 року у Києві відбувся другий етап розширеного засідання Політради Всеукраїнського об’єднання "Свобода". Політрада ВО «Свобода» ухвалила заяву «Визнавши Бандеру, Президент Ющенко зобов’язаний визнати бандерівців». У заяві зокрема йдеться:
01:41
У Харкові 27 січня о 19.30 у Мистецькому центрі «Є» пройшла презентація «Музею покинутих секретів» та автографсесія Оксани Забужко. Новий роман О. Забужко, над яким вона працювала сім років (з 2002 по 2009 рік), перші критики вже встигли назвати шедевром, а авторку порівняти з Достоєвським і Томасом Манном.