2 липня 2015

19:07
Презентовані главою держави зміни в Конституцію в частині децентралізації екс-губернатор, нардеп від Опозиційного блоку Михайло Добкін оцінив як спробу президента «зробити Конституцію під себе».
18:26
У Харкові хочуть зняти символіку радянських часів з 41 будівлі, прибрати 6 монументів і 5 дошок. А ще збираються нові назви дати 163 вулицям, 77 – під питанням.
17:53
Дві станції харківського метро потрапляють під дію закону «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки» - «Метробудівників ім. Ващенка» і «Ім. Масельського». Про це сьогодні, 2 липня, на засіданні робочої групи з виконанню цього закону повідав заступник харківського міського голови Ігор Терехов.
15:54
Олександр Квіташвілі не збирається облишати посаду міністра охорони здоров’я Україні. І такої заяви він не писав.
14:47
Співробітники правоохоронних органів запобігли терористичному акту у будівлі гуртожитку, де мешкали студенти Луганського Національного аграрного університету, евакуйованого з Луганська після початку бойових дій 2014 року. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
14:42
1 липня в приміщенні Харківського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів відбулася зустріч з кандидатом в магістри гуманітарних наук Гарвардського університету Метью Купфером.
12:52
На Салтівці «брами пекла» більше нікому не заважатимуть. Так місцеві жителі в соцмережах назвали нещодавно утворену біля трамвайної колії на Героїв Праці глибоку яму.
12:14
Цього року прокуратура області спільно з оперативними службами виявили центр конвертації, що належить відомому сепаратистові Жиліну. З його допомогою упродовж 2012-2014 років держава втратила через несплату податків понад 50 мільйонів гривень.
12:03
У Полтаві знову збираються розглянути справу Кернеса. Це вже четверта спроба. Всі інші були невдалі, адже на кожному засіданні були якісь «сюрпризи».
11:39
Мова йде про екс-директора Департаменту ЖКГ і розвитку інфраструктури ХОДА Романа Гриву. Зараз його розшукують правоохоронці.