1 липня 2015

17:16
30 червня 2015 року до річниці відновлення державної Незалежности України, активісти харківського "Соколу" перейменовували харківський проспект Леніна на проспект Юрія Шевельова - видатного харківця, мовознавця і літературознавця світового рівня, професора Гарвардського і Колумбійського університетів. Окрім того, біля Каменя на честь проголошення Незалежности відбувся молебень за Україну, що його провів архиєпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор (Ісіченко).
16:57
Незабаром на ТЕЦ запрацюють два сучасні турбогенератори. Така «обновка» покращить процес отримання тепла при мінімальних витратах на паливо.
16:27
На автодорозі, по якій постійно курсують автомобілі ЗСУ з особовим складом і боєприпасами, було виявлено і знешкоджено вибуховий пристрій. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
16:02
Сьогодні вдень у полоні вогню опинився будинок №77 (бульвар Івана Каркача), що знаходиться поблизу скверу «Зелений гай».
15:51
Пожежу на СТО «Агат» приборкувало вісім рятівних підрозділів. Рятувальники про полум’я дізналися о 18.29, повідомляють у прес-службі ГСНС.
15:12
У Харкові з'явиться новий музей - Музей релігій. З цієї нагоди до Харкова за запрошенням Фельдмана може навідатися Папа Римський.
14:34
Вибух, який пролунав вчора пізно ввечері у студмістечку на Олексіївці біля гуртожитку ХПІ, залишив після себе воронку діаметром 60 сантиметрів і глибиною близько 30 сантиметрів.
13:54
Запуск формату 3G змінить не лише життя користувачів, але і розвиток багатьох сфер економіки. Причому Харків відчує це одним з перших. Згідно з дослідженнями Асоціації «Спеціальна група мобільних технологій» (GSM) і компаній Deloitte і Cisco, початок використання 3g в країні призводить до збільшення ВВП на 10%, а зростання ВВП на душу населення збільшується на 0,15%. Які сфери економіки України зміняться з впровадженням швидкісного інтернету?
13:36
Харків'янин, економіст за освітою, Роман Семенуха до того, як прийти до парламенту, працював у сфері телекомунікацій - дуже закономірно для Харкова, що претендує на статус української IT- столиці. Очоливши обласну парторганізацію «Самопомочі», він стверджує про те, що принцип «моя хата скраю» на місцевих виборах цієї осені буде неактуальний.
10:13
1 липня 2015 року, середа. Температура повітря вночі +18, вранці +16, вдень +23, ввечері +23, +29 градусів за Цельсієм. Опадів не передбачено.