22 липня 2015

20:31
Майже 5 тисяч літрів бензину придбають харківські рятувальники для пожежних автівок.
19:10
21 липня під час прес-конференції представники ГО «Свідомі» познайомили зі своєю діяльністю та розповіли про власні методи боротьби з корупцією.
15:37
Вірус африканської чуми виявили недалеко від Харківщини – на Сумщині.
14:12
У Харківському національному університеті ім. Каразина оголосили набір студентів за новою спеціальністю «Філологія. Польська мова та література». Про це повідомили на філологічному факультеті ВИШу.
13:52
Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення виділити евакуйованому Луганському національному аграрному університету, що базується в Харкові, бюджетні місця для студентів і магістрантів. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
13:17
У «ДНР» надійшла у продаж єдина розрахункова комунальна книжка з історико-патріотичною обкладинкою.
11:50
Услід за нічною пожежею на вулиці Культури сьогодні вранці палала будівля і на Чернишевській. Повідомляє сайт "Комментарии. Харьков".
11:36
«Харківміськліфт» повинен заплатити підприємству «Комерційний банк «Стандарт» борги за кредитом та відповідні штрафи на суму близько 3 млн. гривень. Таке рішення Господарського суду Харківщини.
10:40
Сьогодні вночі «червоний півень» охопив житловий будинок на вулиці Культури. Харківські рятувальники, які «боролися» з вогнем, приборкали його за півтори години.
09:57
Нацбанк зміцнив курс гривні. Повідомляє офіційний сайт фінустанови.