23 липня 2015

22:23
22 липня в Харківському кризовому інфоцентрі відбулася прес-конференція за результатами круглого столу «Питання законодавства, що передбачають відповідальність за військові злочини, проблеми захисту прав учасників АТО та членів їх сімей».
19:45
Харківське представництво політичної організації «Об’єднання «Самопоміч» візьме участь у виборах до Харківської міської ради та на посаду Харківського міського голови і уже найближчим часом представить своїх кандидатів.
18:23
Нещодавно правоохоронці Харківщини отримали електронне повідомлення від аноніма з грозьбою розправитися з першою особою області. Таку новину повідали представники прес-служби міліції.
17:25
Усього зібралося більш 200 осіб. Люди тримали в руках плакати і фотографії зруйнованих будівель. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
17:45
Силами «Благодійного фонду Олександра Паламарчука» тут встановили кондиціонування і нову сантехніку, на черзі - ремонт зали фізичної реабілітації дітей.
17:04
Фанати з Кривого Рогу сподіваються, що їх улюблений футбольний клуб ще можна відродити. Повідомляє сайт "Восточний дозор" з посиланням на сайт Футбол News.
16:03
У Харкові адвокати, військовослужбовці, волонтери, представники військової прокуратури і Військової служби правопорядку обговорили актуальні проблеми військового правосуддя, а також назрілі зміни в законодавстві і підзаконних актах. Загальна думка учасників круглого столу «Питання законодавства, що передбачають відповідальність за військові злочини, проблеми захисту прав учасників АТО і членів їх сімей» буде висловлена в меморандумі, над яким вже йде робота, а юридичним оформленням законодавчих ініціатив займеться робоча група експертів.
14:39
Він вкотре дуже різко висловлюється в соціальних мережах. Мова йде про скандального нардепа Михайла Добкіна, який не вперше пише лайливі капості на своїй сторінці у Твітері.
14:10
Терорист, якого затримали представники СБУ, працював на російського ватажка на прізвисько «Таліб». Для «лнрівців» чоловік вже встиг завербувати одного мешканця Харківщини.
12:56
Правоохоронці завершили розслідування справи державних службовців-хабарників. Міліція зібрала докази одержання хабара депутатом Романом Сальниковим та його заступником.