Харкiв

08:54
30 жовтня пройшла нарада керівництва міста, санепідеміологов, головлікарів, повідомив керівник Департаменту охорони здоров'я і соціальних питань І. Шурма.
15:18
За твердженнями медиків, епідеміологічний поріг ГРВІ і грипу в Харкові не подоланий.
14:09
За інформацією санітарної служби Харкова, у разі підозри на захворювання грипом А (H1N1) громадяни можуть звертатися в санепідемстанції міста.
13:55
Лідер Партії регіонів Віктор Янукович відмінив мітинг, який планувалося провести на площі Свободи в Харкові.
11:47
30 жовтня у зв'язку з приїздом до Харкова кандидата в Президенти України, лідера Партії регіонів Віктора Януковича частково обмежується рух по декількох вулицях.
10:44
Глава Партії регіонів, кандидат від ПР в Президенти України і лідер президентського рейтингу Віктор Янукович прибув до Харківського аеропорту.
08:40
Х/ф «Приборкання норовистих». Банкір Мурзін і його напарник Федір вирішують влаштувати своїм подругам розіграш. Анонсувавши їм відпустку в Ніцці, друзі під час польоту міняють маршрут і приземляються в сибірській тайзі, біля річки Ніца. Замість гламурного відпочинку на Лазурному березі фотомодель Катю чекає тиждень в лісовій глушині на заїмці «Ведмедячий кут». Але не на ту напали! Характер у Коти не цукор, і вона влаштовує своєму «Мурзіку» показовий виступ.
10:08
У Харкові можна без побоювань пити воду тільки з одного джерела. Інші небезпечні для здоров'я.
09:26
Державної допомоги Харківський метрополітен не бачив вже декілька років і живе виключно на засоби, які заробляє сам.
08:50
Томас де Мадрид — один з відомих в світі виконавців фламенко. У 1979 році він створив свою власну трупу, з якою ось вже більше тридцяти років гастролює по всьому світу, впокорюючи глядачів високою майстерністю. У програмі «Дороги любові» вас чекають темпераментна музика, пристрасний танець, гітара, перкуссия, ритмічні удари в долоні і чіткий звук кастаньєт.