11 вересня 2015

20:37
Він виявився одним з організаторів вбивств, які планувалися на політиків і громадських діячів.
19:59
Сьогодні, 11 вересня, озброєні люди у масках та камуфляжі «вирішували» на пр. Васильківському, захопивши будинок із власником, таким чином питання. Вони навіть представлялися «Правим сектором». Однак конфлікт розв’язали представники «Східного корпусу» та міліція.
17:55
Вони увірвалися в приватний будинок по провулку Васильківському, 5, у Харкові, засіли там та узяли заручників. Мова йде про озброєних чоловіків, які близько першої години влаштували пограбування одного з будинків приватного сектора.
15:52
Група танків з російськими військовослужбовцями на борту покинула окуповану бойовиками Горлівку. Місцеві жителі-сепаратисти обурені, що Росія вивела свої війська і залишила місто без важкої техніки.
14:52
Деякі недобросовісні співробітники місії ОБСЄ інформують бойовиків самопроголошеної «ЛНР» про дислокацію частин українських військових.
14:44
Медсестру з Чугуєва, яка побила ногами представника харківського Євромайдану, звільнили за амністією.
14:13
Увесь особовий склад одеської 28 Омбр покидає позиції в зоні проведення АТО для подальшої доукомплектации і відпочинку військовослужбовців. Про це заявив прес-офіцер 28 Омбр Павло Омельченко.
14:28
Нещодавно бізнесмен Олександр Ярославський повідомив, що начебто хоче купити «Металіст». Але ця заява олігарха була тільки планами на майбутнє.
14:04
На пост міського голови Харкова президент країни Порошенко пропонує Олександра Давтяна.
13:12
Міліція Харкова розповіла про нові деталі трагедії з малюком, тіло якого батько заховав у комоді в квартирі по вул. Героїв Сталінграду.