16 вересня 2015

11:29
16 вересня харків’яни загадували Георгія Гонгадзе та всіх журналістів, які загинули при виконанні своїх обов’язків.
20:28
Микита Тестешніков, вихованець луганської шахової школи, став переможцем фінального турніру Всеукраїнської спартакіади «Повір в себе».
19:46
Віце-чемпіон України зазнав нищівної поразки (0:4) від іспанського «Реала» в першому матчі групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.
16:15
14 вересня у Новій Водолазі, що неподалік від Харкова, відбулася презентація збірки поезій Оксани Мардус «Соло гончарного кола». У заході взяли участь літератори з Харкова, члени Національної спілки письменників України.
16:02
Представники прокуратури Харкова разом з міліціонерами затримали під час отримання хабара декана заочного факультету одного з харківських національних університетів.
15:26
У Харкові сьогодні, 16 вересня, під час ДТП постраждало двоє школярів. Аварія трапилася на початку дев’ятої години ранку в Орджонікідзевському районі.
14:53
У мешканця Харкова в квартирі знайшли 5 кіло канабісу. Він його ховав у коробках з-під взуття.
14:19
Працівники СБУ знайшли у лісі поблизу окружної сховище з великою кількістю вибухівок. Правоохоронці виявили 17 тротилових шашок та два електричних детонатори.
13:36
Для України 3G - інновація в повному розумінні цього слова: не лише у користувача, але і у операторів, -це перший досвід такої технології, тобто - перш ніж пожинати плоди швидкісного інтернету, користувачам доведеться допомагати операторам налагодити мережу, як говориться, спільно.