Мистецтво

14:34
Видавництво «Зелений пес» презентує унікальну серію розслідувань життя видатних українських діячів. Це перший в Україні приклад дитячого розслідування, яке читачі ведуть разом із головними героями книжок – звичайними школярами, перед якими раптом постають цілком дорослі проблеми.
10:25
Всім відома зозуля? І така вона, і сяка. І гнізда не в’є ,і дітей не висиджує, не годує, не ростить, а підкидає в чужі гнізда. Але не всі знають причину цього.
16:54
1000 років місту Рема і Ромула. Саме 6 квітня 248 року римляни відмітили тисячоліття свого міста. Римський імператор Філіп Араб, син арабського вождя з міста Трахонитиду, організував, напевно найкрасивіше в історії, святкування Дня міста.
16:41
В кінці березня цього року в Харкові відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль танцю – наймасштабніший в Україні та країнах СНД. Фестиваль було організовано Харківською обласною молодіжною організацією за ініціативою Посла Миру в Україні Євгена Капліна
13:11
Основною метою конкурс дитячого малюнку «Весна за вікном» є позитивний вплив на дитячу психологію і розвиток. Роботи всіх учасників будуть виставлені в Саду Шевченка, а переможці візьмуть участь у фестивалі дорослих художників, що відбудеться у вересні поточного року.
22:52
Вечір українського гумору члени культурно мовного клубу «Апостроф» проводять раз на рік. З цієї нагоди харківські письменники зачитали власні вірші та переклади гуморесок з інших мов. Не залишили поза увагою й твори Остапа Вишні.
16:21
Проводився турнір у місті Полтава. Спортивна федерація запросила шашкових суддів, що мали спортивні звання. Усім вислали офіційний виклик і роботодавці дивлячись на такі документи, навіть згодились оплатити пропущений робочий день. Така причина відсутності вважалась поважною.
12:53
Тарас Григорович Шевченко казав: «Учітесь, читайте, чужого научайтесь і свого не цурайтесь». Виконуюючи волю великого Кобзаря, намагаємось пізнати в житті щось нове і цікаве, збагатити свій внутрішній світ. Тому з великою радістю і жагою до знань ми відвідали книгарю «Є», де члени МГО AIESEC представили увазі глядачів відео-проект та лекцію на тему: «Індія - країна контрастів. Частина друга».
12:52
Сільська, але одна з найбільших в районі школа. В «А» класах навчаються діти з середнім розвитком, у «Б» - з неблагополучних сімей та слабкими знаннями. Хоча декого з нормальних дітей запихали в «Б» клас, аби інша частина учнів могла хоч у когось списувати на контрольних та заліках. Мій клас знаходився на третьому поверсі. У Просторій кімнаті висіло 5 портретів Тараса Шевченка, вишиті рушники та глиняний посуд.
08:56
На аукціоні Phillips de Pury & Co в Лондоні купили картини Анатолія Криволапа, Олега Тістола та Вінні Реунова. Ціна художніх робіт сягала по кілька десятків тисяч доларів.