Мистецтво

16:48
Ця інформація не була відкритою для всіх. Але дехто, як то кажуть "братньою" мовою, "по блату", дізнався і вчинив так, як радили тодішні совєтські чиновники. Виходячи з вимог теперішньої цензури з боку міліції публікую даний матеріал у рубриці «Мистецтво», хай він краще стоїть між оповіданнями і літературними вечорами.
14:30
«Вища ліґа – ex-Літературний слем» - повна назва цього одіозного заходу. Чому екс-літературний? Можливо тому, що такий напрямок, як слем вийшов з літератури, а можливо і тому, що літературою він колись вдавався, а тепер вважатися нею не може.
23:05
У Харківській книгарні «Є» відбувся перегляд фільму «За двома зайцями». Під час обговорення зйомки і сценарію частина глядачів доводила думку про те, що фільм перший раз було відзнято українською мовою, і лише потім російською.
02:04
Земля дещо наблизилася до Сонця. Теплі промені нагадали літо, з його спілими яблуками і пригодами.
13:31
Мешканці Харкова мають можливість побачити модерний балет у супроводі оперної музики. Читайте що говорять про таке поєднання темпоритмів балету й опери літературні критики і сам постановник.
13:52
Публікуємо оригінальні вірші Ольги Роменської в рідкісному для України стилі хокку.
09:29
Британська газета The Times існує 220 років. Видання є настільки популярним, що згодилось розміщувати свої матеріали в Інтернеті. Майкл Бініон вірить, що в цієї та інших газет є майбутнє.
00:35
Майкл Бініон розповів про те, як нові технології змінюють журналістику. Та мова йшла не лише про витіснення Інтернетом друкованих видань, а й про позитивні сторони вільної преси та сильного інформаційного поля, в якому, власне, і розвивається демократичне суспільство.
15:22
День народження великого Кобзаря, який припадає на 9 березня відзначали низкою заходів, покладанням квітів, конкурсами. Але вже сьогодні, про Тараса Шевченка більшість мешканців міста і організацій забули.
13:16
Фестиваль представить до уваги глядачів нові ірландські фільми, різні за жанрами та тематикою, що отримали міжнародні нагороди. Українці зможуть побачити 7 повнометражних картин, серед яких художні, анімаційний та документальний фільми.