Мистецтво

17:51
Герої – важливий елемент національної ідеї. Їхня функція у культурі – подавати приклад громадянам, уособлювати актуальні для держави та народу цінності. На превеликий жаль, герої сучасного українського «населення» та справжніх патріотів – не завжди одні й ті самі постаті, про це ми знаємо із нашої повсякденності. Цікаво подивитися, як справи із цим в Ізраїлі
14:42
Мова йде не лише про звільнення з постійного місця роботи працівників культури, а й про її глибокий занепад та дискримінацію українського народу, а особливо, в сільській місцевості.
12:35
Всі знають,що панікувати не можна, але в умовах небезпеки намертво про це забувають. Деякий анонімний автор написав про те, як із якоїсь дрібниці може утворитися паніка. Тоді громадяни світу не відреагували на його заклик. Але краще було б дослухатись.
12:31
"Коронація слова" — всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв, п'єс та пісенної лірики про кохання. Проект компанії «Крафт Фудз Україна», заснований 1999 р. Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів книжками, підтримка сучасного літературного процесу, кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п'єсами.
11:42
Продовження повісті молодого автора
23:44
Письменниця переживає за український народ не лише у віршах. Інна Захарова є фаховим лікарем та членом Харківської Правозахисної Групи, яка опікується захистом громадянських прав в Україні
20:29
Перший Міжнародний театральний фестиваль малих форм «ТЕАТРОНІК» відбудеться в харківському Будинку Актора з 31 січня до 4 лютого.
18:35
Донька університетського професора отримує дуже важку бандероль. Як виявилося у бандеролі лежала понад 100-кілограмова чорна книга. До шкіряної обкладинки був приклеєний аркуш паперу з таким написом: «Чекаю на розі вулиці Зеленої та Білої сьогодні о 8 вечора. Король Страху» Магія, могутні секти, війна – і наш світ знову в небезпеці.
21:43
Я маю знати що відбувається вночі, хоча б на моїй вулиці. Цього не оприлюднить жодна статистика. А можливо, я викличу міліцію і цим порятую комусь життя. Населення страждає від наркотиків, алкоголю і деградації. Засоби масової інформації є четвертою владою, і тому не повинні стояти осторонь цього.
14:28
Бразиліа – місто дизайну. Бразильська кухня, побут і культура увібрали в себе все незвичайне та найкраще.