Мистецтво

15:22
2 січня 1821 р. у м.Сміла на Черкащині народився Платон Федорович Симиренко. Він був талановитим підприємцем, науковцем, винахідником та меценатом. У своїх садах у Млієві (Київщина) він плекав нові, вдосконалені сорти плодових дерев. Його сади стали розсадником, який і досі постачає саджанці для України. Сади Платона Симиренка стали базою для наукової діяльності його сина Левка та онука Володимира.
22:55
"Вікіпедія" українською мовою очолює рейтинг за динамікою росту аудиторії поміж всіх мовних розділів світу. Сьогодні вона містить вже понад чверть мільйона різноманітних статей
13:31
Вперше за останні 20 років видано нову книгу Ліни Костенко. Також вперше у своїй творчій біографії видатна поетеса створила прозовий твір.
08:00
До 27 грудня у галереї «Маестро» проходить цікава виставка. Частину творів мистецтва привезено зі Сходу, а решту зроблено талановитими українськими митцями. Більшість експонатів можна придбати.
18:43
Письменник, читач і видавництво з Харкова отримали нагороди британського радіо
17:33
Два відомих письменника презентують твори, видані "Фоліо"
10:43
У рік 150-річчя А.Мухи його картини розсварили чехів
10:43
У рік 150-річчя Альфонса Мухи його картини розсварили чехів. Творча спадщина геніального художника спричинила суперечки різних органів влади
15:11
Роман Кісь є знаним етнологом, філософом, культурологом та поетом. Наразі старший науковий співробітник інституту народознавства НАН України. Наприкінці 90-х Роман Кісь понад п’ять разів прочитав курс “Етнопсихології” в Інституті післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.
21:16
Приїхавши до України з гастролями Віктор Мішалов намагається популяризувати гру на бандурі та забезпечити потрібними матеріалами тих, що почали навчатися цій справі. Видатний бандурист і народний артист України відвідав Ужгород, Мукачево, Лубни, Харків та ще кілька десятків міст України.