Мистецтво

19:44
Через масову русифікацію населення в українську мову почали вростати російські кальки, тобто суржик. Перед нами постало нелегке завдання очищення мови. А починати треба з самого себе.
02:21
Слухачі не лише отримали задоволення від почутого, а й запропонували Люцині Хворост давати платні концерти на великій сцені.
01:31
Філолог, викладач, автор багатьох підручників з української мови зумів віднайти тексти справжнього «Кобзаря». Збірка Миколи Зубкова гуртує твори Тараса Шевченка, які з політичних чи інших міркувань вилучали як царські, так і совєтські цензори.
00:43
Учасники заходу розповіли про свої невеличкі літературні розвідки та подискутували навколо деяких моментів у біографії Тараса Шевченка.
23:42
Ведучим фільму є відомий режисер і актор Богдан Ступка. У закадровому тексті він розповідає про життєвий шлях Тараса Шевченка та про історичні події, які відбувались на той час в Україні і світі.
15:30
Лариса Альперович створила авторську методику викладання гри на піаніно. Вона значно відрізняється від традиційних і має багато позитивних відгуків. Музичні школи Харкова отримають посібники безкоштовно.
21:26
Хочу щоб Ви перечитали і порадила іншим патріотам книжку Семена Ордівського "Чорна ігуменя" наведу фрагмент із цієї книжки, бо це я носив в душі все життя, як класичний приклад української ментальності в її найгірших проявах...
09:04
Аби зменшити матеріальні затрати, прихильники періодики організували програму взаємообміну. Купивши один журнал і прочитавши, його приносять до спільного фонду і отримують право читати те, що принесли інші.
14:29
Сьогодні, у приміщенні Харківської філармонії о 18.30 відбудеться концерт відомого соліста і скрипача Валерія Соколова. Люди почують твори Чайковського, а зокрема, симфонію «Зимові грози», яку нещодавно включили до програми концерту, сподіваючись на те, що після її виконання зима стане м’якшою.
13:45
І щоб там не було, ми повинні не забувати про цей день і відзначати його.