Мистецтво

18:40
Сучасний світ побудований як перегони - хто прибіжить перший, той і отримає головний приз. Частіше за все прагнучи смакувати життя, людина досягає беззмістової безкінечності.
16:26
Пані Вікторія за часів Cоюзу вступила в компартію виключно для кар’єрного росту. Коли Україна здобула незалежність, жінка відмовилась переоформлювати своє членство. Але тиждень тому, до її оселі завітали комуністи та завдали матеріальної і моральної шкоди.
14:42
Квитки на моно спектаклі лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Михайла Мельника розбирають за кілька місяців. Але адміністрація театру «Крик» завжди залишає квитки для гостей міста.
22:07
Мелодію останнього дзвінка, напевно, пам’ятає кожен випускник. Гарний настрій, шкільна форма, білі стрічки у волоссі дівчат... Для когось з завтрашнього дня розпочинаються такі очікувані літні канікули, а хтось вже задумується про самостійне, доросле життя.
21:51
Напевно кожен з нас колись задумувався над тим, звідки пішли наші прізвища?А ще цікаво, чому вони з часом змінюються. Куди поділись козацькі українські прізвища відомі з діда-прадіда? А все дуже просто, якби уважно вивчити цю проблему, то можна було б зібрати словник українських прізвищ, спотворених у ході русифікації царськими чиновниками.
18:55
Помітив лісник, що в нього дрова хтось скраєчку купи бере й бере. У дворі скласти те добро ніде, а собаку відпускати, щоб вночі за двором бігала, теж страшно, ще покусає когось... Подумав, подумав лісник, узяв дриль, нависвердлював дірочок, понапихав усередину пороху, та й склав підготовані поліна на той бік, де дрова крадуться.
18:42
Приходить чоловік з роботи. Позаглядав, позаглядав по каструлях, їсти звареного нічого нема. На столі стоїть величезна миска салату з дрібно нарізаних стебел кульбаби та листочків лободи і маленький окраєць чорного хліба.
22:04
Шукаючи прадавні корені української мови, не можна ігнорувати того безсумнівного факту, що українці – частина слов’янського світу, а українська мова – одна із слов’янських мов. Історія слов’янської писемності сягає далеко в минуле.
22:18
Ось уже більше двохсот років на повіті поблизу Диканьки цвіте бузковий гай. Такої кількості кущів бузку немає більш ніде в світі. «Це найкращий і найбільший бузковий букет світу» - гордо заявляють місцеві люди. Щороку під час цвітіння бузку в гай приїздять тисячі туристів. До речі споглядання цього дива абсолютно безкоштовне, що приємно дивує як піших туристів, так і власників автотранспорту, які вільно можуть заїхати до території гаю.
20:25
Ми живемо в такий час і в такому світі, де нас постійно підстерігають різні неприємності, через які ми засмучуємося і у нас псується настрій. Наприклад, такими неприємностями можуть бути: запізнення на роботу, неприємна зустріч або розмова і т.д.