Харкiв

17:28
Після 9 місяців роботи протеже концерну АВЕК Геннадій Броншпак так і не одержав офіційного статусу начальника харківської підземки. Тепер АВЕК іде з метро, знімає свою охорону (від «Барабашово») та впускає старих керівників-професіоналів.
17:12
25–26 вересня ц.р. у Харкові пройде круглий стіл за темою «Діалог культур і сучасне українське суспільство», що буде організовано Фондом підтримки демократичних ініціатив Євгенія Кушнарьова та Міжнародним Інститутом регіональної преси та інформації.
17:02
18 вересня відбудуться суспільні слухання на тему «Кому більш потрібен метрополітен: Олександру Фельдману або харків'янам?».
16:51
У п'ятницю кордон України перетнули 12 траків. Вони привезли з Бельгії до Харкова сцену для виступу групи «Queen» на благодійному концерті в підтримку боротьби зі СНІДом, що організує благодійний фонд Олени Франчук «АНТИСНІД».
15:58
Організація, який належить земельна ділянка перед фасадом майбутньої школи Яни Клочкової, відмовилася на користь міста від її частини. Фасад буде відкрито, і підхід і під'їзд до колишнього басейну «Піонер» будуть вільними, повідомив директор Департаменту з питань підготовки до Євро-2012 Віктор Христоєв.
15:39
Відповідно до розпорядження Харківського міського голови Михайла Добкіна, у місті затверджено нагороду «Спортивна гордість Харкова», повідомив директор Департаменту з питань підготовки до Євро-2012 Віктор Христоєв.
15:15
У зв'язку із проведенням 12 вересня у Харкові концерту групи «Queen» ГП «Харківський метрополітен» буде працювати на прийом пасажирів до 1-ої години ночі.
13:37
Начальник обласного главку МВС України генерал-лейтенант Віктор Развадовський та його заступник полковник Валерій Лютий були нагороджені почесним знаком обласної ради «Слобожанська Слава».
11:35
«На сьогоднішній день із всіх українських аеропортів харківський попереду всієї планети. У нас у єдиних уже є й бізнес-план, й укладені проектні договори, проектанти вже видають робочі документи. І ми вже починаємо будуватися. В Україні ніхто ще не приступив до будівництва, мова йде тільки про плани й про майбутнє», – заявив у коментарі кореспондентові «Варти» заступник директора компанії «Нью Системс АМ» Павло Прусак.
16:08
«Ситуація в україно-російських відносинах останнім часом значно підірвана останніми подіями, що пов'язані з грузино-південноосетинским конфліктом», – сказав лідер Партії регіонів Віктор Янукович на брифінгу 5 вересня.