Харкiв

10:44
Тиждень російської мови пройде у Харкові з 15 по 19 грудня 2008 року, повідомив член тимчасової комісії з впровадження Європейської хартії мов Харківської облради Ігор Массалов.
15:23
Як повідомив «Справжній Варті» комерційний директор ФК «Металіст» (Харків) Олексій Жуковін, трансляція виїзного матчу групового турніру Кубка УЄФА проти турецького «Галатасарая» на мультимедійних екранах ОСК «Металіст» проводитися не буде.
13:15
У середу харківський міський голова Михайло Добкін проведе прес-конференцію на тему: «Робота комунальних підприємств у зимовий період».
11:51
Як повідомляється на сайті Харківської міської ради, комунальні підприємства «Харківські теплові мережі», «Вода», «Комуночиствод» почнуть відключення боржників від послуг водопроводу та каналізації.
14:27
Члени комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин ініціюють перехід вулиці Сумкої в пішохідний режим по вихідним.
13:44
Новий тариф на перевезення пасажирів у ДП «Харківський метрополітен» (1.9 грн) економічно необґрунтований.
11:47
6 грудня ц.р. у приміщенні Харківського академічного театру опери та балету пройде зустріч керівництва ХОВ Партії регіонів та керівників партійних «первичок».
16:00
У п'ятницю на будівельному майданчику ТОВ «Перспектива» по вул.Героїв Сталінграда виникли заворушення.
14:37
У п'ятницю Харківський міський голова Михайло Добкін виступить у ролі ведучого програми «Свобода на Інтері».
17:13
У п'ятницю о 9:00 минає останній строк, коли ВАТ «Харківська ТЕЦ-5» може оплатити борг перед ДК «Газ України» за ліміти газу.