Харкiв

18:08
Що говорить місцеве телебачення і як справляються з психологічними проблемами, депресіями і кризами мешканці Харкова.
16:33
За статистичними даними останніх трьох років, у Харківській області за один рік народжується від 20 до 25 тисяч немовлят. Смертність становить від 45 до 42 тисяч за рік. Спостерігається тенденція укладання шлюбів з іноземними громадянами.
15:39
Нове сімейне законодавство містить положення, згідно до якого, таким особам значно полегшується процес переоформлення документів.
16:15
Чистили річку Харків протягом 10 років і до завершення цих робіт залишилося 600 метрів. За попередніми підрахунками, для проведення очисних робіт потрібно 600-700 тисяч гривень.
15:01
У лютому в столиці Польщі відбулась незвичайна конференція під назвою «Євровбивство-2012». Українські захисники тварин проінформували польських колег про ставлення місцевої влади до безпритульних тварин: "азіатська" жорстокість і корупція в шатах підготовки до європейського чемпіонату.
17:52
Тарас Шевченко за кількістю встановлених пам’ятників поступається лише Будді та Шекспіру. Сьогодні, біля одного з таких пам’ятників, мешканці Харкова переповідали його складний життєвий шлях та давали оцінку останніх політичних новин.
16:51
До пам’ятника Тарасу Шевченку мешканці Харкова прийшли не лише з квітами, а й невеличкими збірками його творів.
15:53
Молитва, заклики до боротьби, Шевченкове слово, кілька десятків прапорів і кілька сотень людей. І знову, плач за Україну, і згадки про козацьке минуле та боротьбу вояків УПА. І квіти...
20:35
У селі Коропове Зміївського району 6 березня гучно відсвяткували проводи зими. Свято вподобали керівники Харківської обласної організації Партії регіонів, вони обіцяють зробити його щорічним.
15:55
Саме опитування було присвячено визначенню рейтингів міського голови Геннадія Кернеса. У людей запитували чи задоволені вони його роботою і які проблеми, на їх думку, має в першу чергу вирішувати мер.