Харкiв

15:36
Почесний президент АТ «Концерн АВЕК і Ко» Олександр Фельдман заявив, що готовий на рівні доручень від мера лобіювати інтереси Харкова.
12:11
Всі процедури щодо передачі метрополітену в комунальну власність, що провадяться у Харкові, завершені, і документи будуть відправлені до Києва, повідомив у четвер голова ДП «Харківський метрополітен» Сергій Мусєєв.
11:03
Харківський міський голова Михайло Добкін обурений результатами ремонтних робіт по вулиці Шевченка.
14:14
17 грудня в Малому залі ХАТОБа в ході урочистого відкриття тижня російської мови та культури було нагороджено переможців конкурсу з російської мови, культури, історії серед школярів 10–11 класів та учнів спеціальних учбових закладів.
13:50
Керівник метрополітену Сергій Мусєєв просить підвищити вартість проїзду в підземці до двох гривень – саме стільки, за його словами, витрачає підприємство на перевезення одного пасажира, повідомляє Медіапорт.
11:19
Харківська міська рада має намір знизити ставку по орендній платні за землю для місцевих будівельних компаній до 3%.
10:11
У вівторок, 16 грудня, на розгляд Харківської містобудівної ради було винесено проект планування території, що обмежена р. Лопань, Бурсацьким узвозом, пл. Конституції та пл. Рози Люксембург. Архітектори пропонують «модернізувати» площі Конституції та Рози Люксембург і прилеглі до них території.
15:09
У прес-центрі Харківської міськради оголошено переможців конкурсу соціальної реклами «Це наше місто».
13:44
Начальник Управління земельних відносин Борис Баронін виразив сумніви щодо того, що у березні наступного року покращиться ситуація на земельному ринку.
11:52
На вулиці Іванова біля податкової Київського району на тротуарі уклали декілька квадратних метрів литого асфальтобетону.