Харкiв

17:30
У цей час у місті від гарячого водопостачання відключено 1549 будинків, повідомив директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.
15:48
Керівництво ХАТОБу розглядає питання, як звільнитися від численних ролерів, велосипедистів та скейтбордистів, які облюбували площадку перед театром.
15:46
У місті проходить заміна старих труб гарячого водо та теплопостачання на сучасні, пінополіуретанові. Так, цим летом частина робіт із вкладання труб велася з використанням саме такої сировини, повідомив директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.
14:48
Пікет студентами будинку облдержадміністрації з приводу захисту прав студентів на пільговий проїзд у метрополітені не відбувся.
13:53
За планом ХТМ повинні були бути готовими до опалювального сезону до 1 жовтня. Але реальна готовність наступить уже у районі 15 вересня. Так, на сьогоднішній день сумарна готовність підприємства перевищує 90%, повідомив його керівник Сергій Андрєєв.
10:23
«Ті, хто навчився фальсифікувати кримінальні справи, вважає, що можна сфальсифікувати студентську справу. Я всі ці інсинуації на адресу Національного університету внутрішніх справ щодо того, що там можуть незаконно видати диплом, категорично та рішуче відкидаю», – заявив у середу на сесії Харківської міської ради генерал-полковник Олександр Бандурка.
16:47
На сесії Харківської міської ради було ухвалено рішення про будівництво поки ще безіменної бібліотеки політичної літератури на площі Свободи.
15:48
12 вересня на концерті групи Queen у підтримку боротьби зі СНІДом з високим ступенем імовірності пролунають пісні з нового альбому групи «The Cosmos Rocks», тому що шоу в Харкові відкриває світове турне в підтримку цього альбому.
14:29
У планах харківської міської влади на 2009 рік – забрати трамвайну зупинку «Червоноармійська» на Полтавському шляху, де 2 травня джипом було збито на смерть 6 осіб.
14:13
«Дощу не буде. У всякому разі, я б дуже хотів, щоб його не було», – сказав Харківський міський голова Михайло Добкін, коментуючи можливі опади 12 вересня, коли в Харкові пройде концерт групи Queen у підтримку боротьби зі СНІДом.