Харкiв

16:57
«Усе, що мені відомо про нового начальника харківської Державтоінспекції, – це те, що він племінник (Віктора) Развадовського», – заявив харківський міський голова Михайло Добкін у понеділок.
14:32
На колегії в ХОДА у понеділок міський голова порушив питання щодо боргів КП «Харківські теплові мережі» як таких, що згідно 440 Постанові Кабінету Міністрів не враховуються як борги держави через підвищення вартості палива.
11:25
Генерал Віктор Развадовський за лічені місяці роботи в Харкові встиг нажити собі впливових недругів.
17:23
За станом на 26 вересня з 3380 будинків у Харкові в 280 не подається гаряча вода.
16:51
Опалювальний сезон у Харкові відповідно до розпорядження мера Михайла Добкіна розпочнеться з 1 жовтня в будинках соціальної сфери (лікарні, дитсадки, школи) та 15 жовтня в житлових будинках.
14:16
Як повідомляє інформагентство SQ з посиланням на поінформовані джерела у правоохоронних органах, в.о. начальника Центра суспільних зв'язків ГУ МВС України в Харківській області призначено Сергія Дягілєва.
13:49
Голова Харківської обласної ради Василь Салигін у п'ятницю був нагороджений медаллю Українського союзу ветеранів Афганістану «За заслуги» ІІ ступеня.
12:12
У зв'язку із проведенням робіт з капітального ремонту проїжджої частини повністю закриється рух транспорту на спуску Весніна.
17:16
Як стало відомо «Дозору», київське керівництво «Газети 24» вирішило закрити регіональні представництва видання.
15:57
Не варто робити передчасні висновки щодо формування нової коаліції або ж, навпаки, щодо неминучості дострокових парламентських виборів.