Харкiв

10:50
За інформацією заступника міського голови Віктора Христоєва, у рамках Євро-2012 наше місто представлене 74 об'єктами на загальну суму витрат 7 млрд грн. (серед них 11 об'єктів у Полтаві).
10:18
Опалювальний сезон у Харкові розпочато своєчасно – 15 жовтня. До кінця сьогоднішнього дня до 10% будинків можуть бути підключені до теплопостачання.
17:52
У Харкові планується організувати Центр руської культури. Дане питання обговорила комісія обласної ради з науки та освіти.
17:14
У Лозовському районі хворих на СНІД у 10 разів більше, ніж у середньому по Харківщині. Такі дані були озвучені в комісії з науки та освіти Харківської обласної ради під час обговорення ходу Програми із забезпечення профілактики, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2004–2008 роки.
13:12
Голова Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков заявив, що найближчим часом держава може компенсувати НАК «Нафтогаз України» різницю в тарифах, і в Харкові буде розпочато опалювальний сезон.
12:19
У суботу у великій залі виконавчого комітету Харківської міської ради відбудуться загальноміські суспільні слухання на тему «Доцільність завершення будівництва та розташування двох новопобудованих об'єктів по вул. Сумський, 10 та 70–72».
11:28
КП «Харківські теплові мережі» почало подачу тепла споживачам, повідомили в прес-службі ХТМ.
15:41
У зв'язку із проведенням аварійних робіт у тепломережі на ділянці вул. Динамівської повністю буде закрито рух транспорту.
14:00
22 жовтня ініціативна група харківських студентів відправиться у столицю Російської Федерації, щоб взяти участь у проведенні великого круглого столу, присвяченого 90-річчю ВЛКСМ, розповів студентський мер Харкова Денис Конопльов.
13:43
У рамках молодіжного руху «Студентська республіка» для харківських студентів будуть проводитися тренінги з написання резюме, презентації себе та проходження співбесіди, розповів мер Республіки Денис Конопльов.