9 березня 2015

19:35
9 березня за участі Громадської варти пройшли урочисті заходи, приурочені до 201-ї річниці Тараса Шевченка.
18:29
9 березня мешканці Харкова зібралися біля пам’ятника Шевченку, щоб відзначити 201-ий ювілей Кобзаря.
17:19
Візитна картка Харкова - Великий Слобожанський ярмарок - може повернутися на площу Свободи. Про це в програмі "Об'єктив-позиція" заявила Світлана Калачова, начальник відділу розвитку внутрішньої торгівлі ХОДА.
16:34
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков завірив, що найближчим часом слідство встановить організаторів вибуху автомобіля комбата "Слобожанщини" Андрія Янголенка, і вони будуть покарані.
16:04
У Нацбанку України сьогодні, 9 березня, показали новенькі купюри в 100 гривень. Як повідомляють представники НБУ, нова банкнота захищена по-сучасному: має "віконну" захисну стрічку і оптично-змінний елемент SPARK.
12:14
У Харкові провели захід на честь Дня народження Великого митця слова - Тараса Шевченка. Чимало городян завітало до монумента поета. Присутні поклали квіти і читають вірші поета.
12:30
Харківські правоохоронці затримали 74-річного чоловіка, який управляв автомобілем "Фольксваген-пасат" з фальшивим документами. Машину зупинили для перевірки на перехресті вулиць Шевченка і Матюшенка, повідомляють в прес-службі МВС області.
12:04
У Москві, згідно з рішенням суду, заарештовано всіх тих, хто міг бути причетним до вбивства Нємцова. У цій справі проходить п’ятеро підозрюваних: Анзор Губашев, Заур Дадаєв, Шагід Губашев, Тамерлан Ескерханов і Хамзат Бахаєв.
11:33
Командира батальйону "Слобожанщина" Андрія Янголенка перевели з реанімації у відділення політравми. Його дружина Інна Янголенко залишається в реанімації, вона, як і раніше, без свідомості.