10 жовтня 2014

19:25
Учора і сьогодні в нашому місті працюють гості з Німеччини і декількох регіонів України. Інформує сайт «056».
19:22
Українських військових, які утримують Донецький аеропорт, обстрілюють з російської системи «Тюльпан».
19:20
Спільно з облдержадміністрацією організація буде займатися справами переселенців. Передає сайт Тиждень.
19:18
Випробування сьогодення довели, що українське суспільство живе європейським життям. Попри все у нас не існує міжнаціональних суперечностей. Ми всі українці - представники єдиної держави, яка зробила свій вибір і здатна протистояти інформаційним загрозам.
19:15
16 жовтня в Обласному центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) відбудеться II арт-аукціон «Краса заради миру». Близько 20 художників Харкова представили свої роботи до проведення благодійної акції. Серед лотів, які можна буде придбати в рамках арт-аукціону - живопис, графіка, скульптура і твори декоративного мистецтва. Інформує сайт ХОДА.
19:12
Департаментом агропромислового розвитку спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин облдержадміністрації проведено нараду з питань декларування переробними підприємствами оптово-відпускних цін на продовольчі товари. Повідомляє сайт ХОДА.
19:08
Харківською облдержадміністрацією спільно з Посольством України в Республіці Таджикистан і ВАТ «Харківський тракторний завод» опрацьовується питання щодо організації збірки сільськогосподарських тракторів на базі вільної економічної зони «Дангара» в Республіці Таджикистан. Про це повідомив перший заступник голови ХОДА Ігор Райнін. Інформує сайт ХОДА.
18:18
Активісти міста та області, кандидати в народні депутати та представники громадських організацій, - сьогодні вони зібралися для того, щоб заявити про позиції Харківського громадянського суспільства в зв’язку з виборами. Конференцію розпочав координатор Дмитро Кутовий.
09:04
Заступник голови - керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома зустрівся з главою Місії ОБСЄ зі спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні Таной де Зулуетой. У зустрічі також взяли участь аналітик з політичних питань Місії ОБСЄ Стефан Швед, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Олександр Євсєєв, начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Ігор Забіяка. Інформує сайт ХОДА.
09:01
Як повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації І.Л. Райнін, компанія «Шелл» у 2015 році продовжить роботу з реалізації соціальних інвестицій на території Юзівської ділянки Харківської області. Повідомляє сайт ХОДА.