11 жовтня 2014

18:38
За кілька місяців державний бюджет не отримав з Луганської та Донецької областей 3,7 млрд грн податків.
18:08
Президент України Петро Порошенко представив у Харкові “Стратегію реформ – 2020” та закликав харківську спільноту долучитися до обговорення та втілення у життя запропонованої ним програми реформування країни. Інформує канал "24".
17:56
У ході робочого візиту в Харківську область президент Петро Порошенко подякував харків'ян за допомогу в розселенні і забезпеченні необхідним біженців з Донбасу. Інформує «Об’єктив-новини».
17:48
У ході візиту на Харківщину Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що цієї зими в країні перебоїв з газом не буде, спори на тему блакитного палива з сусідньою країною - на стадії рішення. Сайт «Об’єктив-новини».
17:43
Президент України Петро Порошенко прогнозує складні переговори з Президентом РФ Володимиром Путіним наступного тижня в Мілані. Повідомляє сайт «Об’єктив-новини».
17:25
Президент України Петро Порошенко оглянув виробничі потужності заводу і зразки його продукції - сучасний танк "Оплот", модернізовані БТР-Е і БТР- 4 МВ і інші види бронетанкової техніки. Інформує сайт «Об’єктив-новини».
16:27
10 жовтня в харківському Літературному музеї відбулася презентація літературно-музичного проекту Олександра Дернового та Владислава Петренка «Острови».
14:38
Петро Порошенко приїхав на завод імені Малишева. Там він проінспектував роботу підприємства і йому продемонстрували бойовий танк "Оплот" у дії. Повідомляє сайт «Об’єктив-новини».
13:06
10 жовтня напроти приміщення міськради відбувся пікет проти забудови історичного центру Харкова. Бо як відомо, на вулиці Квітки-Ослов`яненка вже розпочалося будівництво багатоповерхового будинку класу «преміум».
12:00
У вересні поточного року майстернями Софіївської виправної колонії в якості експерименту був налагоджений випуск твердопаливних котлів тривалого горіння. Враховуючи вартість вугілля і інших видів твердого палива, керівництвом установи одночасно було ухвалене рішення про виробництво паливних брикетів з відходів макулатури.